2733
2734
اصلا برام مهم نیست ولی نمیدونم چرا حس میکنم پسره همه هم از رو حالتام همینو میگن حتی از رو عکس سونو ه ...

من رو این چیزا حساب نمیکنم. ان تی که به من گفت ۵۰ ۵۰ یا نهایتا ۶۰درصد بتونم بگم ولی روش حساب نکن.

اما همه برای من خواب دیدن پسر. خودم خیلی خنثی هستم و منتظرمتا هفته بعد آنومالی ۱۸ هفته ببینم چی میگه😁

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set
وقتی سلفری گفته دختر بازم اطمینان نمیکنی؟!    

چرا😂😂

اخه اینم گفته ۹۰درصد دختر

ولی میگم ک دیگ خودم حس میکنم دختره

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هيچوقت به سونوي ان تي براي تعيين جنسيت اعتماد نكنيد 

تو ان تي فقط حدسه و گمانه

صبر كنيد تو انومالي قطعي ميشه

بعضي ها ديدم بر اساس سونو ان تي ميرن سيسموني ميخرن بعد ميفهمن اشتباه بوده 

فقط به سونو انومالي اكتفا كنيد و تمام

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
وقتی سلفری گفته دختر بازم اطمینان نمیکنی؟!    

اخه تو سلفری می‌نویسه بازم باید برای تشخیص قطعی سونو بدی

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
کاش از منم اشتباه کرده باشه من عکسش میزارم فقط کله اش رو دارم 

به نظر پسره به خاطر شکل جمجمه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ان تی امکان خطا هست اصلا خیلیا جنسیت رو اصلا توی ان تی نمیگن حتی همون احتمال رو هم نمیگن 

ته ذهنت فرض رو بر  این بذار که جنسیت ممکنه یه چیز دیگه باشه یهو شوکه نشی 

مگه اینکه دکتر خیلی مطمئن بگه و جنسیت رو بنویسه توی سونو اگه ننویسه و حرف از احتمال زده باشه مشخصاً امکان اشتباه هست 

سر پسرم سونولوژیست گفت پسره علت اینکه اعتماد کردم این بود که خیلی مطمئن بهم گفت یک در میلیارد ممکنه اشتباه باشه من به تشخیصم شک ندارم به هیچ وجه 

که خب درست هم بود ولی یکی که با شک و تردید میگه یعنی حتما نتونسته درست تشخیص بده 

میشه برا سونوی منم بگید😟

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...
2706