2733
2739
عنوان

ناهارچی درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 26 پست

املت انواع کوکو کشک بادمجون کدو سوپ اش رشته میرزاقاسمی خورشت لوبیا خوراک لوبیا بیشترغذاها رومیشه گوشت شوحذف کرد

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جفتش نمیخوریم 

چرا

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728

من امروز دمی گوجه میذارم

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2740
جفتش نمیخوریم 

شما برنج و غذاهای دیگرو میتونین درست کنین

منتهی با سالادسبزی یا ماست یا سالارترشی و سالاد سرکه 

توبرنج ک کلی تنوع هست

میتونین بورانی درست کنین درکنار برنج

یا خورشت سبزیجات درست کنین

اشهای مختلف اش رشته اش اسفناج اش برنج اش دنی

سوپهای مختلف هستن سوپ جو سوپ پرک سوپ شیرو گندم و...

ماهی هم میتونین البته اگ میخورین

فرنی شعله ها شیربرنج شوله برنج هلوه برنج 

توبرنج ها کته برنج ساده لوبیا پلو عدس پلو باقالی پلو استانبولی  رشته پلو 

کوکو سبزی کوکو سیب زمینی 

دوپیازه یاهمون سیب زمینی کوبیده

میرزاقاسمی

خورشت بامجان و سیب زمینی که نونیه

خورشت لوبیا

عدسی

کلی غذاهست بخوام بگم

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
طعم گوشت رو دوست نداریم و دیگ نمیتونیم بخوریم 

اها بخاطر طعمش هست

خب خیلی راهها هست ک طعم گوشتو  خوشمزه کنین عزیزم

مثلا گوشتواولش ده دقیقه ای بجوشونین خونابه اشو بگیرین بازعفران و نمک و فلفل و و پیاز مزه دار کنین بعدا پخت کنین 

اگ کلا از برنامتون حذف کنین بدنتون کمبود پیدا میکنه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

بستگی دارهذچی داشته باشی هزارتاچیزمیشه پخت 

کلم پلوی بدون گوشت

شوید پلو ماست

کوکو

املت

گوجه بادمجون

هویجپلو بدون گوشت 

کشک بادمجان

پوره سیب زمینی

خوراک گوجه وبامیه

خوراک لوبیاچیتی

عدس پلو لوبیا پلو