2733
2739
منم سر پسرم که بارداری اولم بود حتی بویرشیرینی حالمو بهم میزد ولی عوضش ترشیجات انگار منو زنده میکرد ...

عزیزم الان منشی دکترم زنگ زد گفت جای امیدواریه گفت دکترگفته  ۳ روز دیگه باز ازمایش بده میگم ۳ روز زود نیست؟.

یا رب نظر توبر نگردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دلم اره درکت میکنم منم انگار سر این بارداریم بیشتر انتظار داشتم تا اولیه باردارشدم خیالم ...

الهی قربونت برم ازخدا ممنونم ک تورو سر راهم گذاشت

یا رب نظر توبر نگردد
خداروشکر خوشحال شدی انشالله نذر امام  زمان کن چندتا صلوات بفرست مطمئن باش بارداری فقط استرس ندا ...

فداتشم. از صبح ک لک اندازه عدس و رنگ قهوه ای دیدم دیگه ندیدم خداروشکر 

یا رب نظر توبر نگردد
2728
عزیزم الان منشی دکترم زنگ زد گفت جای امیدواریه گفت دکترگفته  ۳ روز دیگه باز ازمایش بده میگم ۳ ر ...

نه زود نیست فقط میخواد ببینه بازم بالا میره یا نه ؟ بالابره احتمالا سونو بنویسه  که خیالت راحت باشه جاش درسته 

2740
فداتشم. از صبح ک لک اندازه عدس و رنگ قهوه ای دیدم دیگه ندیدم خداروشکر 

چیزی نیست ان شاالله داره جاش سفت میشه منم این پسرم همش تا چهار ماهگی تو زمان پریودی هام لک مینداختم 

عزیزم درخواستتم قبول کردم سوالی داشتی ازم بپرس تجربه ای داشته باشم حتما حواب میدم 

بزن دیه

تایپک جدید زدم برو بخون، تستم قطره نداشت خودم با لیوان ریختم

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
چیزی نیست ان شاالله داره جاش سفت میشه منم این پسرم همش تا چهار ماهگی تو زمان پریودی هام لک مینداختم& ...

عزیزم یعنی ممکن تو ۳ روز بتا بره بالاتر؟ چیکارکنم ک بره بالاتر؟ خخخخخ

یا رب نظر توبر نگردد
عزیزم یعنی ممکن تو ۳ روز بتا بره بالاتر؟ چیکارکنم ک بره بالاتر؟ خخخخخ

اره هروز بالاتر میره کاریرنمیخواد بکنی اون خودش طبیعی بالا میره دیگه دست کسی نیست فقط به اون بنده ی خدا مهلت بده بهت ثابت کنه هست و وجود داره مامانش 😊😊😊😊