2752
2734
سلام چی شد پری شدی یا نه بیبی زدی؟

عزیزم تو رو خدا خیلی فکرم مشغوله دیروز و امروز اندازه دونه ی عدس لکه دیدم تو همین تاپیک توضیح دادم ولی بازم براتو میگم گلم..علایم هاموبهت میگم..10_12وز قبل موعد ی بارسرگیجه خفیف گرفتم بعد دوسه بار اون چندوقت حالت تهوع خفیف داشتم بعد کم کم دیدم حرفYتوچشمم بود ک گفتن نشونه ی بارداریه بعد هاله ی دور نوک سینه م دونه هاش درشت و شفاف شد و نوک سینه هام درد گرفت.ی درد ک تابحال نداشتم تکرر ادرار هم گرفتم من قبلاپریودمیشدم کل سینه م درد میگرفت ولی اینبار نوکش فقط درد داشت ی درد عجیب..بعد از نافم ب پایین تیرکشید دردهای ریز زیر دل و گاهی سمت چپ و بیشترسمت راست داشتم اشتهام خود بخود کم شد سوزش سردل داشتم ۴روز قبل موعد دو تا سرگیجه ی شدید داشتم عصرش بی بی چک مدیکور کاغذی زدم هاله انداخت همون لحظه اول پسفرداش باز بی بی چک زدم هاله انداخت دخترای سایت گفتن از بده دادم بتام ۲ بود منتظر شدم ببینم پری میادیانه؟ ی بارم کمر درد داشتم. نیومد موعدم ۲۱م بود سیکلم ۲۸روزه بود پریروز و پریشب سینه م درد گرفت دیروز تو ترشحم ی لکه کوچیک قرمز دیدم عصر رفتم دکتر گفت معلوم نیست باردارباشی یانه؟ از بده من از دادم اون حین هم رفتم ی مدیکور دیگه خریدم قطره ای و تست منفی بود.جواب از ک اومد بتا۳ بود دیگه جوابو نبردم پیش دکتر حالا صبح ک بیدارشدم رفتم دسشویی باز ی لکه قرمز دیدم تو ترشحم  یعنی میگی امیدی هست؟ اولین روز اخرین پریودیم ۲۴تیربود حالا توبرگه ازمایشم نوشته بتا۵یعنی مثبت من قبل موعدم بتام ۲بود دیروز ک ۴روز ازموعدم گذشته بتام ۳ بود یعنی امیدی هست؟ و تو برگ ازمایش نوشته بارداری ۵

یا رب نظر توبر نگردد
توروخدا راست میگی؟ پس چرا دیروز عصر بی بی چکم.منفی منفی شد با اینحال ک تا دیروز ظهر هاله داربودهاله ...

بتات که درسته عددش رفته بالا منم دقیقا بعد دوهفته بیبی مثبت یهو زدم منفی منفی شد لک بینی هم داشتم اخر رفتم ازمایش دادم فکر کن هفت هفته و چند روز بودم تازه بتام ۱۰۰ بود بنظرم بچت پسره که خیلی لک بینی داری منم سر پسرم خیلی لک بینی داشتم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم فعلا تست نزدم خبرتون میکنم

من هر ماه نزدیک پری ترشحات داشتم الان ندارم

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍
بتات که درسته عددش رفته بالا منم دقیقا بعد دوهفته بیبی مثبت یهو زدم منفی منفی شد لک بینی هم داشتم اخ ...

میخواستم دیگه جواب ازمایشمو نبرم پیش دکتر چون فکر میکردم منفیه الان زنگ زدم مطب ب منشی ش گفتم از دکتربپرسه گفت اومد میپرسم. دیشب کل کارتمو خالی کردم خریدکردم دیگه گفتم منفی و دکترنمیرم امروزم شوهرم رفته خارج شهر نیست ک باهاش برم.. 

الان ک دسشویی رفتم اندازه ی دونه عدس لکه قهوه ای دیدم. لکه ی دیروزم قرمزبود 

یا رب نظر توبر نگردد
2731
راستی تکرر ادرار هم داشتم.میشه بگی دقیقا دقیا اینطور بودی یعنی چطور؟؟ توضیح میدی؟ 

اره منم تمام این علائمو داشتم مخصوصا سرگیجه ی خاص رو اصلا سرگیجش یجوریه انگار مثل بقیه ی سرگیجه ها نیست علائمت که دقیقا مثل منه یک هفته دیگه دوباره ازمایش بده بعد برو دکتر که دیگه خیالت راحت باشه به احتمال ۹۹.۹۹ بارداری و بچتم پسره جون دقیقا عین منی 

بتات که درسته عددش رفته بالا منم دقیقا بعد دوهفته بیبی مثبت یهو زدم منفی منفی شد لک بینی هم داشتم اخ ...

ازصبح قبل اینکه باهم حرف بزنیم پد گذاشتم ولی هیچی نریخت تو پد وقتی خودم میشورم ب زور اندازه ی عدس لک میبینم زیردلم سمت راست ی درد خفیف داره 

یا رب نظر توبر نگردد
عزیزم تو رو خدا خیلی فکرم مشغوله دیروز و امروز اندازه دونه ی عدس لکه دیدم تو همین تاپیک توضیح دادم و ...

بتات کع میزه بالا؟ راستیدمنم موعدم باتو بود نگران نباش منم ۵روز قبل لک دیدم اندازه عدس نه ولی انگار آب قهوهای بود تیکه تیکه اومد وهمون لحظه قطع شد .من روز تخمک گذاریم تو ترشحاتم رگه خوب بود انشاالله بارداری چن روز صد کن زود زود بتا نده. هم خونت ضعیف میشه بچه از خونه تغذیه میکنه من دیروز بتا دادم بابام عصبانی شد میگه اون بجه از خون تغذیه میکنه حالا تو ۳بار دادی دیگه نده بزار یکی دوهفته بگذره بیبی بزن مثبت شد خبرم کن

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍
اره منم تمام این علائمو داشتم مخصوصا سرگیجه ی خاص رو اصلا سرگیجش یجوریه انگار مثل بقیه ی سرگیجه ها ن ...

خدا از دهنت بشنوه بخدا فکر اینکه باز بخوام ماه های دیگه اقدام کنم چشم انتظارباشم داغونم میکنه.سرگیجه دیروزم داشتم طوری ک یهو تکیه میدم ب دیوارچشام یلحظه بسته میشه بعد بازمیشه.طوری ک شوهر و دخترم متوجه میشن 

یا رب نظر توبر نگردد
بتات کع میزه بالا؟ راستیدمنم موعدم باتو بود نگران نباش منم ۵روز قبل لک دیدم اندازه عدس نه ولی انگار ...

دوبار دادم. یکی پنجشنبه یکی دیروزک دوشنبه بود. بتات چندبود؟ 

یا رب نظر توبر نگردد
میخواستم دیگه جواب ازمایشمو نبرم پیش دکتر چون فکر میکردم منفیه الان زنگ زدم مطب ب منشی ش گفتم از دکت ...

استراحت کن چایی و نبات و این چیزا نخور قبلا تو پریودیت سابقه یراینجور لکه بینی داشتی ؟

دوبار دادم. یکی پنجشنبه یکی دیروزک دوشنبه بود. بتات چندبود؟ 

اهه میگی یه بار ۲بود یه بار ۳یه یار ۵ خب میشه سه بار مال من ظهر آماده میشه

ازصبح قبل اینکه باهم حرف بزنیم پد گذاشتم ولی هیچی نریخت تو پد وقتی خودم میشورم ب زور اندازه ی عدس لک ...

زیاد کار نکن استراحت کن احتمالا همون بارداری چون من علائمم همین بود الان سر این بارداریمم همین بودم 

من هر ماه نزدیک پری ترشحات داشتم الان ندارم

منم مث توام فقط من ۴روز قبل پری یه جیزی مث اب روون ازم رفت یکم بد دیگه هیچی ندیدم تا الان 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
استراحت کن چایی و نبات و این چیزا نخور قبلا تو پریودیت سابقه یراینجور لکه بینی داشتی ؟

من پریودیم همیشه دقیق تینطوری بود ک یک هفته قبل از پریودشدن سینه هام بسیار دردناک میشد طوری ک نمیشد دست بهش زد.بعد دردش میخوابید معنولا هم سر ۲۷نهایت۲۸روز سیکل پریودمیشدم خون ریزیم بدون درد و دقیق بود اولش .. ۳ روز اول کلی پد استفاده میکردم چون خون ریزی زیادبود بعد س روز کم میشد تا روز ۶و ۷ دیگه لک بینی بود خیلی کم.بود.و تمام.

یا رب نظر توبر نگردد
2706