2737
2739

همسر شما بیش فعال جنسی هستش سن و سال و قیافه ام نمیشناسه سعی کن ازاین قضایا به نفع خودت استفاده کنی هر چی داره رو بنامت بزنه بعدشم با بچه هات حال کن بزار بزرگتر بشن میبینی که هیچ نیازی بهش نداری

عزیزم هز گجا میدونی با زنه خوابیده

از پيام هاشون

ي خونه مجردي داشته

زنه از شركت برميگشته با اين ميخوابيده 

دقيقا زماني ك من سه ماهه بودم و متنفر از رابطع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر شما بیش فعال جنسی هستش سن و سال و قیافه ام نمیشناسه سعی کن ازاین قضایا به نفع خودت استفاده کنی ...

ماشينش ميخواسته سند بنامش بزنه 

وكالت داده ب من

اين يني چي

2731
2740
اخه قيافه اي هم نداره ن قد بلندي

یه فیلمی میدیدم یارو زنش خیلی خوشکل بود بعد رفت با یکی دیگه مرده بعد پدر مرده گفت چرا اخه 

مرده گفت اخه کارش تو رختخواب خیلی خوبتره

البته ببخشید ها اینو گفتم 

الان بارداری چهارمت واسه چیه؟ نگو که زندگی خودمه و فلان و بهمانه خودت یه جورایی با شک و تردید داری ...

نه سومه

دو تا دختر دارم يكي ١٥ و ٥

اين يكي پسره

ارزوش بود ي پسرم داشته باشه 

الان ببين چيكار ميكنه

از پيام هاشون ي خونه مجردي داشته زنه از شركت برميگشته با اين ميخوابيده  دقيقا زماني ك من سه ...

همین امروز بهش گیر بده بگو براچی واتساپت قفله باز داری چ غلطی میکنی سریع رمزو بردار. بگو ی مدرک خیلی خوب ازتو و اون زنه دارم اگه بفهمم باز داری خیانت میکنی برا همه میفرستم رسوات میکنم تهدیدش کن. شوهرت هرزه‌اس باید خیلی حواست بهش باشه ب شدت کنترلش کن بگو ۶ دنگ حواسم بهت هس کج بری پدرتو درمیارم

یه فیلمی میدیدم یارو زنش خیلی خوشکل بود بعد رفت با یکی دیگه مرده بعد پدر مرده گفت چرا اخه  مرد ...

اون سه ماهه خ اذيتش كردم

يني ازش تنفر داشتم

دس خودم نبود

وگرنه خ راضي بود از رابطمون