2737
2739

تمام سال ها ، توی زندگیم از موقعی که یادم میاد که حداقل ۱۸ سالم بود ؛ مردی نبود که با دیدنم یک دل نه صد دل عاشقم نشه هر کس رو که نگاه میکردم کارش تموم بود ، ده ها نمیدونم شاید صد ها نفر رو رد کردم … بجز یک نفر ، حسرت  این یک نفر در گذشته ی من جا موند خیلی سالها ازش گذشت هر کس رفت دنبال زندگی خودش ولی بعضی صدا ها بعضی چشم ها رو نمیشه هرگز فراموش کرد … وقتی دوباره سر راهم قرار گرفت فکر میکردم این بار دیگه تمومه منم مثل بقیه میشم ولی باز هم‌ نشد باز هم به همون روش قدیمیش پسم زد . حس میکنم عکس العمل رفتار های خودم داره اینجوری بهم برمیگرده ….. 

منم‌فقط میخواستم مثل بقیه باشم همین!  یک نفر که من دوستش دارم منو دوست داشته باشه منو ببینه منو بخواد ، زندگی داشته باشیم آینده داشته باشیم ولی نشد  وقتی میدیدیم‌ بقیه تقریبا زندگیشون داره شکل میگیره ولی من هیچ کجایی نیستم  از خودم  از زندگیم فرار کردم فکر میکردم اگر دور بشم حل میشه ولی نشد این روز ها سنگینی این درد بیشتر از همیشه حس میشه …

کجاس الان؟

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اسی مادر منو چی بگی زیبا بدون نقص مومن دختراش هم همین طور منو خواهرم قشنگیم گیر یه آدم بد افتادیم حالا من هیچ مادرم ک میخاد تا اخر عمر باهاش بسوزه و بسازه دیگه قشنگیش داره از بین میره با این مرد😔

اسی مادر منو چی بگی زیبا بدون نقص مومن دختراش هم همین طور منو خواهرم قشنگیم گیر یه آدم بد افتادیم حا ...

وای خدا الهی بمیرم 😭منم برام همین قضیه پیش اومد گیر کسی افتادم که فقط میخواست یکی رو برای نمایش داشته باشه نه دلش بچه میخواست نه دلش زن خونه میخواست هیچی نمیخواست فقط عمر من بود که گذشت 

همیشه همین طور بوده ،اونی که تو شدید میخوای میذاره میره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706