2737
2734

این دوستم دوست دوران دبیرستانمه 

من دورادور میشناختمش تا سال آخر 

سال آخر که همکلاس شدیم باهم صمیمی شدیم 

اون کلا مدلش اینجوری بود که باهمه اوکی بود اما وقتی سال آخر من اومدم کلاسشون با من از بقیه صمیمی تر شد 

خلاصه 

این دوستی ما تا الان ادامه پیداکرده 

من بچه های دیگه اوکی بودم ینی کلا جو ی جوری بود همه باهم خوب بودن 

هرچند وقت یبار بچه ها تو گروه تلگرام قرار بیرون میزاشتن 

من تلگرام نداشتم چندباری شده بود ک بچه ها برنامه بچینن 

و  چندتا دوست دیگم بیان به من پیام بدن که توام بیا حتما

با اینکه من از رفیق صمیمیم انتظار داشتم بیاد بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندباری اینجوری شد که یا بقیه خبرم کردن یا کلا باخبر نشدم بعد استوریارو دیدم فهمیدم که رفتن بیرون 

این بین رابطه من و دوستم خوب بود 

اما ی حسی داشتم 

کلا شخصیت این دوستم ی جوریه ک با همه جوره به موقعش با یکی جور میشه که ب دردش بخوره و اینکه خیلی خوش گذرونه و منفعتش براش مهمه اینا واقعیته ن اینکه چون ناراحتم اینجوری بگم 

اینم بگم من این چند وقت کنکوری بودم گفتم شاید بخاطر این مثلا بیرون رفتارو بهم نمیگه...

2728

ی حسی داشتم تموم این مدت اونم اینکه 

من که  از اول که وارد این کلاس شدم بچه ها خیلی دوسم داشتن ینی همه باهام خوب بودن و دوست داشتن تو جمعشون باشم 

حس میکنم این دوست نداشت اونا با من صمیمی بشن 

ی حسی بود که بهم الهام میشد 

نمیدونم چرا

چندباری اینجوری شد که یا بقیه خبرم کردن یا کلا باخبر نشدم بعد استوریارو دیدم فهمیدم که رفتن بیرون&nb ...

پایپند رفتارهای دوستت باشی از پا درمیای !!مثل من .پس زرنگ باش و درحد دوست معمولی باش وکاری نکن که بعدا ازخوبیت پشیمون بشی .من تجربه دارم که میگم

گذشت تا من تیر کنکورمو دادم 

دیروز فهمیدم با بچه ها قرار گذاشتن رفتن استخر 

من از بین اونا دیگه فقط با همین صمیمیم 

ینی اگه قرار بود کسی خبرم کنه 

همین دوستم بوود

اما نگفت هیچی :)))

کلا دوست نداره من با بچه های دیگه اوکی بشم

نمیدونم چشه

2738
خب

امشب قرار داشتیم دوتایی بریم بیرون 

اما من اصلا به روی خودم نیاوردم 

تا گوشیمو دیدم دیدم زنگ زده 

بعد پیام داده بود که عه راستی ما امشب قرار بود بریم بیروننننن

منم هیچی نگفتم

پایپند رفتارهای دوستت باشی از پا درمیای !!مثل من .پس زرنگ باش و درحد دوست معمولی باش وکاری نکن که بع ...

فهمیدم رفتن استخر بعد باز این منو خبر نکرده بود 

به روش آوردم گفتم عه با بچه ها استخر بودین؟

بعد پیچوند 

گف آره و ولس استخر عمومی نبود و مال فامیل یکی از بچه ها بود گفت میاین منم رفتم

اما من رفتم از یکی از بچه ها پرسدیم فهمیدم اصلا همچین چیزی نبوده 

فهمیدم رفتن استخر بعد باز این منو خبر نکرده بود  به روش آوردم گفتم عه با بچه ها استخر بودین؟ ...

منم ازاین مدل دوستها داشتم ،اخرش بدتموم شد .فقط فهمیدم پایبند رفتارهای دوستت نباش باهمه دوست باش درحدمعمولی .صمیمی نشو و بی تفاوت باش تا ازت سواستفاده نکنن .باهمه باش در حد کم .باهیچکس صمیمی نباش تا انتظاری هم ازش نداشته باشی .محلم نزار بی خیال باش

الان پی ام داده دلم تنگ شده و بریم بیرون  بهش چی بگم

نمیشه اعتماد کرد .ممکنه بری بیرون باهاش دوباره صمیمی شی ،انتظاراتت رو زیاد میکنه پس باهمه باش درحد معمول .که بعدا همچین رفتاراهایی دیدی دوباره ناراحت نشی .چون مطمعننا تکرار میکنه این دوستت همین رفتار بدشو .!بگو منم همینطور .بگو خبرت میکنم تایمم ازاد بشه .بزار بفهمه به هرسازش نمیرقصی

نمیشه اعتماد کرد .ممکنه بری بیرون باهاش دوباره صمیمی شی ،انتظاراتت رو زیاد میکنه پس باهمه باش درحد م ...

بدبختی اینه دوست ندارم رابطمون خراب شه 

فقط میخوام بفهمه رفتارش چقدر زشته

2706