2733
2734
عنوان

اه کراتینم برگشت 😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 18 پست

من دو بار بهترین و معروف ترین مرکز شهرمون رفتم.با تمام مراقلت هایی که کردم اعم از کاسک مو و شامپو بدون سولفات و خشک کردن بعد حموم بازم کراتینم برگشت😑😑😑یعنی حاضرم تا آخر عمرم اتو به دست باشم دیگه پولمو حروم اینا نکنم تبلیغاتشون همشششش چرته

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای چه بد،عزیزم بعد از چند مدت برگشت

یبار که حموم رفتم😒🤯بار اول رفتم به ارایشگره گفتم دوباره بعد ۳ماه برام کراتین زد پول نگرفت ولی بازم فایده نداشت .چون من همش تو سفر بودم وقت شکایتو نداشتم وگرنه پولمو از حلقومشون میکشیدم بیرون الهی حروم جونشون باشه اینطوری مردمو سرکار میذارن

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2728