2733
2734
فروشنده هم میگفت طیفای نود نداریم ۱۰۰ بدم خدمتتون 🤪😂

وای خدایا ممنون ک ابرومو جلو شوهرم خریدی🤕😐🤣

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم،اون ینیی🗿چیجوری بگم بهت بنده خداا🦖

همون صیک میشه خو

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
2731
بخدا ادم میترسه اینجا حرف بزنه از بس هرچیزی یه معنی پیدا کرده😁🤪

اره اتفاقا تو پست قبلم نوشت

کوچیکترین حرف رو به مسائل جنسی ربط میدن وسوژه میکنن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
آره اینم هست ولی بعضیا با قصد و غرض میگن

درسته.وگرنه خود جمله معنی بدی نمیده ولی تعبیر بدی میشع

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
نمیدانم

اسی گفت کاکا سنگیه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
وای خدایا ممنون ک ابرومو جلو شوهرم خریدی🤕😐🤣

😂😂 حالا باز این خوبه 

من یجا تو کنفرانس دانشگاه میخواستم یه کلمه ای رو بگم نگفتم 

اون کلمه تو ژاپنی یه کلمه ی معمولیه ولی تو ایران خیلی زشته 

از اونجا بود که تصمیم گرفتم تمام حرفای زشتو یاد بگیرم که یه وقت ندونسته جایی نگم 😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706