2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین عموی منو دزد برد..  بعد سه روز اومده بود گذاشته بود سرجاش با یه قران و نامه تو ماشین نوشته بود تروخدا حلال کن و مریض داشتم و فلان..

ولی هر چی هم باشه دلیل خوبی برای دزدی نیست کارشون..

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤
مآل مارو نیاره یا بیاره خدا خودش اون بالا هست اما آدمایی مثل شما از خدا میخوام هر چی برای بقیه خواست ...

عزیزم طول میکشه ولی تا۷ روز دیگه احتمالا پیدا بشه

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
2728
اخی واقعا سخته تو این گرونی یا موتورم از ادم ببرن ادم زورش میگیره چه برسه دیگه ماشین

تو این گرونی تو بگو یه هزار تومن از جیبت بره به عنوان دزدی ناراحت میشی چه برسه ماشین که عصا دستته

2740
ما چند تا از فامیلامون رو تا حالا ماشیناشونو دزدیدن  همشونم پیدا شده  منتها هر چی وسیله ...

باید اینجور دزدا وقتی میگیرن طبق قانون عمل کنن اقا دستش قطع کن بزار درس عبرت بشه برای بقیه 

من رفتم تاپیک شما روخوندم کسی به شمانگفتع بدبختی

بذار برات شات بفرستم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
از صبح تا شب میگردیم.پلیس بهمون زنگ زد سرگرممون کرد فهمیدیم دروغ گفتن

دعای سریع الاستجابع رو ۱۰۰ بار ب نیت پیدا شدنش بخونین

اولش با الهی کیف ادعوک شروع میشه

وچله زیارت عاشورا سوره یاسین وحدیث کسا بردارین

زود پیدا میشه انشالاه

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
ماشین عموی منو دزد برد..  بعد سه روز اومده بود گذاشته بود سرجاش با یه قران و نامه تو ماشین نوشت ...

این شخص اگر خدا پیغمبر حالیش بود جل بیمارستان ماشینمون نمی‌برد کسی که بیمارستان مطمئنا مریض داره