2737
2739
عنوان

غذا های مقوی برای ادم خیلییی ضعیف

| مشاهده متن کامل بحث + 8217 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم حتما درست میکنم فقط کاچی رو بلد نیستم میشه بگی

قربونت 

کاچی آسونه 

یه لیوان فرانسوی ارد گندم رو تفت بده مثل حلوا 

بعدم روغن حیوانی بزن 

اگ نداشتی مایع هم اشکالی نداره یا کره 

بعد مغز بادوم با گردو آسیاب کنی یکم بریز من میریزم شاید بعضیا نریزن

یکمم دارچین و یکمم زیره بریز 

بعد شهدی ک درست کردیم رو بهش اضافه کن غلظت‌ مثل حلوا ک شد امادس 

شهد هم یه لیوان شکر، اب و گلاب و هل و زعفران 

زعفران نبود هم مهم نیست 

goftino.com/c/XjFngg خواهرم منتظرتم  🌱🌱🌱🌱🌱🌱https://abzarek.ir/service-p/msg/1260394 آفلاین https://abzarek.ir/service-p/msg/1260395
قلم همون ماهیچس؟ بذارم بپزه بعد آبشو فریز کنم تو غذاهای مختلف بریزم؟

قلم استخونه عزیزم 

بگیر بذار حسابی بپزه و به روغن بیفته آبش جمع بشه بذار فریزر تو هر غذا ی کم بریز 

ایشالله سلامتی باشه براتون 

جواب ابلهان خاموشیست 
غذای مقوی خوب ماهیچه با نخود  میان وعده بادام یا حریره بادام حلیم و دمنوش، تنها دم نوشی که س ...

ماهیچه با نخود چجوری بپزم؟

روزی که پات وا شه به این دنیا من قاب میگیرم تو رو رو میز❤️ تو وارث لبخند من میشی دارایی من میشه دوتا چیز💫🥺❤️
2738
قربونت  کاچی آسونه  یه لیوان فرانسوی ارد گندم رو تفت بده مثل حلوا  بعدم روغن حیوان ...

مرسی عزیییزززمم 

روزی که پات وا شه به این دنیا من قاب میگیرم تو رو رو میز❤️ تو وارث لبخند من میشی دارایی من میشه دوتا چیز💫🥺❤️

عزیزم من نمایندگی سویق هستم رضایت مشتری داریم 

همه محصولات طبیعیه 

پودر های سویق برای  

تقویت سیستم ایمنی بدن 

تقویت نوزاد 

افزایش قد بزگسال و نوزاد 

و چاقی بدن و صورت 

لاغری 

و هرچی بخوای عست 

فیلماشم موجوده 

و کلی طرفدار داره😻

آسودگی ام آنجاست که غباری بر چهره ی عدالت نباشد ⚖
قلم استخونه عزیزم  بگیر بذار حسابی بپزه و به روغن بیفته آبش جمع بشه بذار فریزر تو هر غذا ی کم ...

فدات شم عزیز دلم مرسی بخدا کلی کمکم کردین

شیره.ارده

گوشت و تیکه کن.پیازرنده یا ریز خرد کن انجیر نرسیده رنده کن بریز تو ی ظرف شیشه ای و یک استکان هم توش آب بریز درشو ببند ی قابلمه رو آب بریز ب اندازه ای ک نصف شیشه رو بگیره بزار روی گاز ۳یا ۴ساعت بجوشه عالیه این

قلم بگیر ۶ساعت بجوشون بعد مغز استخونو در بیار.هم آبش خوبه هم مغزش

گردو.پسته.خرما.مویز.بادوم.

شیر و زردچوبه برای استخون عالیه

۴ مغز بگیر آسیاب کن بعد بهش سیاه دانه اضافه کن روزی ۲یا۳بار بخور

هسته خرما آسیاب شدش خوبه 

پوست تخم مرغ و بشور  خشک ک شد مولینکس کن بعد تو هر وعده غذایی تو خورشتت استفاده کن

درد
خیلی ساده، ماهیچه رو میذاری با آب بپزه یه چندتا نخودم بریز توش  مثلا برای یه نفر، یه قا‌شق غذا ...

نمیخواد اول تفت بدم؟

2706