2733
2739

سلام یک افسردگی دارم 24 سالمه

402 میخوام کنکور بدم ولی الان زیاد بیخیالم وچیزی برام مهم  نیس بخاطر داروهام

از اونورم عمر داره میگذره میترسم یروز به خودم بیام پشیمون بشم دقیقا نمیدونم چه باید کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم سلامتیت از همه چیز واجب تره فعلا ب هیچی فکر نکن عجله چیزیو نکن داروهاتو مرتب بخور خیلی زود خوب میشی میدونم ک میگم بعدا ب حال الانت میخندی اینقدر ک ریلکس و اروم میشی بعدش شروع میکنی درستو میخونی قرار نیست همه رتبه خوب بیارک و دانشگاه دولتی برن میتونی اگر نشد ازاد یا غیر انتفاعی بری الان دانشگاهی ک رفتی و رشته و مدرکت اهمیت زیادی نداره حرف اول رو پارتی میزنه .. پس ب خودت سخت نگیر برو پی کاری ک دوسش داری تا بهت حال بده روح و روانتم شاد میشه

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
درمانت رو با روانپزشک خوب شروع کن ( یا ادامه بده ) با کمک مشاور تحصیلی برای شروع برنامه ریزی کن مو ...

تحت نظر روانپزشکم که یک ماه دیگه داروهام کم میشن وقطع میشن

عزیزم سلامتیت از همه چیز واجب تره فعلا ب هیچی فکر نکن عجله چیزیو نکن داروهاتو مرتب بخور خیلی زود خوب ...

اخه درس خوندم خیلی طول کشید چون چون متاهل بودم

مرسی عزیزدلم

اخه درس خوندم خیلی طول کشید چون چون متاهل بودم مرسی عزیزدلم

اشکال نداره فعلا سلامتیت از همه چیز مهم تره

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

منم افسردگی دارم یعنی به زور خودمو از رو تخت جمع میکنم انجام کوچیکترین کارا هم برام سخته

باورت میشه؟؟

میخوام امسال کنکور بدم ولی خب باید خودمو جمع و جور کنم چون درس تنها راه نجاتمه از زندگی که دارم

شما هم تحت درمان باش و درست هم بخون هم زمان جون افسردگی یه شبه نمیگذره که بخوای صبر کنی زمان هم از دست دادی

که زخم هر شکست من،حضور یک جوانه شد🌱
2706