2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلی اگه زیر پنج دقیقه حاله بندازه بارداری این تبخیره فکر کنم

میدونم اگه مثبت باشه هرچی بگذره رنگش صورتی و پررنگتر میشه 

خط تبخیر سفیده 

دیگه بعد ۲سال متوجه تفاوتش شدم 🤣🤣🤣

این ماه دیگه ...
2738
عه خب پس🥲❤️

الان روی جعبه بیبی چک رو تازه دیدم نوشته ۳ دقیقه صبر کنید بعد جواب تست رو ببینید اینجوری واسه من دقیقا سر ۱۰ دقیقه شروع کرده هاله انداختن پست قبل عکسشو گذاشتم اول چه شکلی بوده 

این ماه دیگه ...
الان روی جعبه بیبی چک رو تازه دیدم نوشته ۳ دقیقه صبر کنید بعد جواب تست رو ببینید اینجوری واسه من دقی ...

چرا نباید گرمی خورد ....پس چرا همه بهم میگن گرمی بخور که رحم و تخمدان ها گررررررم بشن؟؟؟!؟؟!!!!!🥲🥲🥲

... 🚶
چرا نباید گرمی خورد ....پس چرا همه بهم میگن گرمی بخور که رحم و تخمدان ها گررررررم بشن؟؟؟!؟؟!!!!!🥲🥲 ...

تآ قبل تخمک گذاری آره گرمیجات خوبه بخوری ولی از بعد تخمک گذاری دیگه نباید گرمیجات اینا بخوری ب قول دکترم مثل یه زن باردار باید رعایت کنی 

این ماه دیگه ...
تآ قبل تخمک گذاری آره گرمیجات خوبه بخوری ولی از بعد تخمک گذاری دیگه نباید گرمیجات اینا بخوری ب قول د ...

😭😭😭😭😭😭وااااای من که این دو سه روزه خیلی گرمی خوردم....قاووت کرمانی خوردم که☹️☹️☹️😢😢😢

... 🚶
😭😭😭😭😭😭وااااای من که این دو سه روزه خیلی گرمی خوردم....قاووت کرمانی خوردم که☹️☹️☹️😢😢😢

فدای سرت بخواد میشه 

دوست من تا هفته ۶ نمی‌دونست بارداره روزی نیم ساعت حلقه میزد 

این ماه دیگه ...