2733
2739

یه ذره خانما مغزتون و گسترش بدین بله شهرستان خیلی اوضاع خونه فرق داره با کلانشهر و‌ پایتخت ناراحتی نداره 

خونه من اینجا ۸۰هست با پول این خونه ۸۰مترب میتونم در شهرستان ۱۲۰بگیرم 

این ناراحتی نداره عزت نفس داشته باشید خودتونو از لحاظ علمی و هنری بکشید بالا شهرستان والا  از تهران بهتره 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
بچه‌ها کسی جدیدا وام ودیعه مسکن گرفته  خواهش میکنم یه نفر جوابمو بده حالم بده صاحبخونمون ۶۵گذا ...

نه نگرفتم.ولی میدونم که باید قراردادو ببری بانک اگه تهران باشی 50تومن اگه شهرستان باشی 30تومن بهت وام میدن.دست خودتم نمیدن میدن ب صابخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین دوست عزیز من توهینی به شهرستان نکردم اتفاقا گفتم که خونه های بزرگی دارن همه ولی انگار این طرف ...

چون بنده خداها انگار آرزوی تهران دارن در صورتیکه تهران ویرانه هیچی نداره من عاشق اینم برم شهرستان زندگی کنم 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728
وا چ ربطی داشت من اصفهانم ویلایی ۱۷۸متر خونم حتما باید بگم ۴۰متر    تا بشه بالا شهر تهران ...

دوست عزیز گفتم احتمالا من نگفتم همه😕😕😕اول درست بخون متن رو لطفا مبارکتون هم باشه ان شالله یه600متریش

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
2738
احتمااالا شهرستان یا روستا یعنی چی 🤔یاداور شم تهرانم خودش شهرستانه اصلا معنی شهرستانو میدونی🧐  ...

چرا جو  میدی شما 

من خودم شهرستان زندگی میکنم  و قیمت خونه و زمین هم بالاس اینجا  ولی  خب همین خونه ی خودمون را مطمئنم تهران بگیریم  صد درصد بالاتره  .تعارف نداریم که!!!!  واقعیته  ملک تهران گرونتره  

این بنده خدا هم به کسی توهین نکردن  

همین شهر ما  مثلا روستاهاش  خونه هاشون بسیار بزرگه در حد  بالای ۴۰۰    ۵۰۰ متر همشون  یعنی کوچولو ترین زمین ۴۰۰ متره  ولی خب   پولش نصف خونه ی ۱۳۰ متری ما هم نمیشه  دیگه حالا  با تهران مقایسه کن 

به هر چیزی گیر ندین

...
یه ذره خانما مغزتون و گسترش بدین بله شهرستان خیلی اوضاع خونه فرق داره با کلانشهر و‌ پایتخت ناراحتی ن ...

والا به نظر من زندگی رو شهرستانیا میکنن.خونه بزرگ ،خرج و مخارج کم،دور از الودگی هوا و ....حالا مثلن اگه خونه 150متریشون با قیمت خونه 70متری توی تهران یکی باشه واقعا چه اهمیتی داره؟نمیدونم چرا اینو نمیتونن بپذیرن

یه ذره خانما مغزتون و گسترش بدین بله شهرستان خیلی اوضاع خونه فرق داره با کلانشهر و‌ پایتخت ناراحتی ن ...

منم همینو میگم مگه من گفتم شهرستان بده گفتم خونه هاشون بزرگه خب تهران نسبت به جاهای دیگه خدایی خیلی بالاتره از لحاظ مسکن

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺