2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه طنز*😶 دوم اینکه به نظرم پول مهم ترع :/ تو کشوری که وقتی میخای بری از دستشویی عمومی استفا ...

دوست عزیز من کلا واسه فان گفتم همه حرفامو چه تو تاپیک چه تو پاسخ به نظر دوستان گرامی. اگه خیلی شعور واست مهمه میرفتی یه پروف درست حسابی واسه خودت انتخاب کنی نه اینکه بزاری زن حشمت تا به شعور بقیه توهین شه🤝

کار هست این تصور شماست ک فکر میکنی نیست من خودم حسابداری خوندم کار دارم شوهرم عمران خونده شرکت خودشو داره 

بابای  خودم مهندسه صنایع غذایی ع مدیر تولیده 

پسرخالم مهندس هوا فضاست توی فرودگاه کار میکنه 

کار هست هرکسی گیر نیاورد ! بهانه اورد!

کاربری دست ۲ نفر بوده و هست دوستان 
2728
کار هست این تصور شماست ک فکر میکنی نیست من خودم حسابداری خوندم کار دارم شوهرم عمران خونده شرکت خودشو ...

حسابداری شرکت یا بانک؟ و اینکه درآمدش چطوره؟ چونکه یکی از اولویت هام حسابداریه

2740
حسابداری شرکت یا بانک؟ و اینکه درآمدش چطوره؟ چونکه یکی از اولویت هام حسابداریه

مشاور مهندس پیانمکارم توی یک شرکت 

۱۲ میلیون کار ۴ تا مهندس باهم انجام میدم 

به نسبت کار سختی هست یکی پله بالا پایین باید کتی خیلی دوندگی داره 

کاربری دست ۲ نفر بوده و هست دوستان 
دوست عزیز من کلا واسه فان گفتم همه حرفامو چه تو تاپیک چه تو پاسخ به نظر دوستان گرامی. اگه خیلی شعور ...

پروف من چه اشکالی داره دوست عزیز؟

به این زیبایی 😐😂 به این قشنگیییی

در ضمن هم پروف و هم نام کاربریم جنبه طنز دارن 

زن حشمت ایرادی داره؟ نکنه اسم خودت حشمته؟😐😂💔

پروف من چه اشکالی داره دوست عزیز؟ به این زیبایی 😐😂 به این قشنگیییی در ضمن هم پروف و هم نام کاربر ...

دوست عزیز من اصن چکار به فرنگیس یا حشمت دارم. شما اومدی مدافع حقوق بشر ‌شدی گفتی به شعور به بقیه احترام بزار منم گفتم که صحبت هام جنبه طنز دارن و گرنه شما هم باید به شعور بقیه احترام بزاری. از بس هم شعور نداری فکر میکنی هر کی اسمش حشمت باشه پس باید ز‌شت و چیپ با‌شه. در ضمن اسم منم محمد هستش با شعور