2733
2734
سلام گلم خیلی ممنونم  بله بیشتر بخاطر لجم بود واینکه اون دکتر هر کی رو نشون داده گفته کیه از ک ...

والا این اشنای ما هم جراح زیباییه بی اندازه ادم مقید و محترمیه هیچ وقت ندیدم در مورد کسانیکه جراحی کرده  عکس نشون بده پیجشم اصلا عکس نمیذاره عکسها همگی تو گوشی منشی اش که خانمه هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا این اشنای ما هم جراح زیباییه بی اندازه ادم مقید و محترمیه هیچ وقت ندیدم در مورد کسانیکه جراحی ک ...

بله هستن همچین ادمای خوبی 

ولی ایشون جدای از اینا یه فرد کاملا بی بند و باره 

2728
بله هستن همچین ادمای خوبی  ولی ایشون جدای از اینا یه فرد کاملا بی بند و باره

ارتباطش با نامزدتون برای شما اذیت کننده است بهتره ارتباطشون در حد کاری بمونه ولی الان خیلی حساسیت نشون ندید شما الان یه تلنگر به نامزدتون زدید همین کافیه بعدا که وارد زندگی شدید به بهانه های مختلف ارتباطات غیرکاری همسرتون رو با این پزشک کم کنید البته به مرور زمان

هوووف اسی چی بگم فقط میتونم بگم بحث کردن بی مورده ولش کن چون اگه نگاهم کنه دیگه بهت نمیگه....همیشه هم یه توجیهی برا خودشون دارن این تجربه شخصی منه درمورداین مسائل زیادبحث نکن وکارو به دعوا نکشون 

هوووف اسی چی بگم فقط میتونم بگم بحث کردن بی مورده ولش کن چون اگه نگاهم کنه دیگه بهت نمیگه....همیشه ه ...

بیشتر اعصابم سر این خورد بود که چرا به من گیر داده بود اینجوری شد 😢

2738
بیشتر اعصابم سر این خورد بود که چرا به من گیر داده بود اینجوری شد 😢

اونم حالا غیرتی شده بیخیال ولی خوب اگه یکی عکس دوس دخترشو براشوهرت بفرسته حتی باحجاب ناراحت نمیشی؟؟؟اونم حق داشته فعلا اول ازدواجتونه بعدابهترمیشه

من اونجوری تا اون حد هم حساس نیستم بخدا 😢

خداروشکر عزیزم فقط یه نصیحت خواهرانه براچیزای کوچیک سعی کن دعوا راه نندازی اینجوری احترام بینتون کم میشه وشک نکن دوس داشتناهم کمتر

مشکلات دارم اعصابم نمیکشه 😢😢

انشالله حل میشه عزیزم برا حل شدن مشکل منم دعا کن منم شوهرم خیلی دهن لقه همه چی زندگیمونو همه میدونن درستم نمیشه خیلی سراین قضیه عذاب میکشم دعا کن حل شه 

2706