2737
2739
عنوان

چقد امکانش هست با خواننده ای که دوس دارم ازدواج کنم؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 55647 بازدید | 1053 پست
صداش تو کنسرت همون بود؟

اره دقیقاا همون حتی قشنگ تر باید حتما بری بفخمی چی میگم

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علی یاسینی

تا حالا ندیده یودم ولی اسمش آشناست 😂😂

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2728
خوانندهس بابام رئیس هیئت مدیره کارخونه کلا از نظر خانواده و مالی اوکی ام چیم از این کمتره خو بیاد من ...

ی میتینگی چیزی ب باباجان بگو بزاره ایشون بیاد بخونه یا تولدی چیزی و ب این ترتیب 

✨happy to light and that's enough
خوانندهس بابام رئیس هیئت مدیره کارخونه کلا از نظر خانواده و مالی اوکی ام چیم از این کمتره خو بیاد من ...

بااین اوصاف باید بیاد بابات رو‌ بگیره 😅

هر چه تبر زدی مرا ، زخم نشد.. جوانه شد🌱
مثلا چی از شخصیتش میدونی ک عاشق شدی مطمعنن فقط عاشق قیافه و صداش نشدی

قیافه ک اینقد هم سنا من رو آیدلا خوشگل کراش میزنن این در مقابلشون واقعا خوشگل نیست بگب به خاطر قیافه شه اونقد ازش شناخت پیدا کردم که میدونم دوسش دارم

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
2740
من از دیروز ک فتوکالشو برا اکران تی تی دیدم بدتر شدم  چشامو مییندم حس میکنم زنشم باهاش تو جاده ...

نه دراین حد نیسدم من بادیدن این فیلم اینجوری نشدم

کلا ازنوجونی ب مردایی ک این شکلین بالای سی مو و ریش جوگندمی و این هیکلو شخصیت علاقه داشدم 

البته ک متاهلم باز تو دیدنی میتونی براش ذوق کنی ولی من شوهرم هست نمیشه

بااین اوصاف باید بیاد بابات رو‌ بگیره 😅

+خونه ام دارم ماشینم بابام برام میخره کاملم بیاد بگیره دیگه😂😂😂😂😂😂😂

2706