2376
2368
عنوان

چقد امکانش هست با خواننده ای که دوس دارم ازدواج کنم؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 45036 بازدید | 1047 پست
منم از نوجوونی عاشق یه خواننده بودم ولی خاک بر سر بی لیاقتش کنن ، آخرم نیومد منو بگیره رفت یکی ...

بیاد خواستگاری ام بهش فک میکنم😂😂😂

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
این کراش خیلیاست،حالا خود دانی 

کراش نوو عاشقش شدم واقعا چند ساله کنسرتشم رفتم دیوونه شم

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                                  من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان سلبریتیا بلاگرارو خوب میگیرن باید بلاگر معروفی بشی شاید بهرام افشاری گیرت بیاد🤣 شوخی کردم🤭

خوشم نمیاد سبک بازی من دکتر میشم خوشش اومد اومد

نیومدم مشکل خودشه😂😂😂😂

2381
وای لنتی منم روش کرااااااشم 

من از دیروز ک فتوکالشو برا اکران تی تی دیدم بدتر شدم 

چشامو مییندم حس میکنم زنشم باهاش تو جاده شمالم 

امیدوارم شما ب این درجه نرسی 

از رفتار آدما ناراحت نشو آگاه شو
2372
رفتم کنسرتش ولی ع میخوام اون بیاد خواستگاری😌😂

اره آفرینننن😂😁خوشم اومد ازت عاقلی😂💙😎

این آدم معروفا چون کشته مرده زیاد دارن ابراز علاقه و خواستگاری و اینا واسشون عادیه.

باید یه برنامه ی خوب بریزی تورش کنی 😂🎀

خوب ازش اطلاعات جمع کن خیلی نامحسوس پیداش کن ببین کجا میره با کی میره ،بعد یه داستان بچینو عاشقهخودت بکنش😂💚

شغل پدرت چیه اون یارو ک میگی کیه

خوانندهس بابام رئیس هیئت مدیره کارخونه کلا از نظر خانواده و مالی اوکی ام چیم از این کمتره خو بیاد منو بگیره دیگه😂😂😂