2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته دوس دارم عین یه بچه بشینم بزنم زیر گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 22 پست
گریه کردن خیلی خوبه هم برای جسمت هم روحت برعکس فکر عوام ، ادم های قوی هستن که گریه میکنن ادم های ض ...

چه جالب. من اشکم سر مشکمه😁

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

الهی عزیزم😥

پاشو برو توی هوای آزاد فقططط سکوت کن🙂🍃

اتاق روانشناس امن ترین ملجا برای خستگان است⛓      «در همه چیز زیبا باش!دوستی ات٬عشقت٬اخلاقت٬رفتارت حتی در دوری زیبا باش🌱🌵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ازدواج نکردی فداتشم؟

خیلی از دهه شصتیا ازدواج نکردن... من الان ده تایی از دوستام شایدم بیشتر هستن که مجردن.. کار میکنن یا مهاجرت کردن.. باشگاه میرن و خوشن برا خودشون

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731
خیلی از دهه شصتیا ازدواج نکردن... من الان ده تایی از دوستام شایدم بیشتر هستن که مجردن.. کار میکنن یا ...

من خودم خیلی تشکیل خانواده رو دوس دارم

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
من خودم خیلی تشکیل خانواده رو دوس دارم

چند سالته؟ تشکیل خانواده خوبه ولی با آدم درستش

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740