2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم ....حکمته اجی

خدانکنه🥲 ایشالله بچت هم خوب میشه خواهر ناراحت نباش واسش یه حمد خوندم ایشالله هرچی که خیره😔💔

بی شرف بی وجدان.... دل وپای تو بسامه... الان مسم داغانم حالم توواو خراوه 😔این تیکر بارداری هم گذاشتم برای بارداری نیس تیکر رسیدن به آرزوهامه😕واس رسیدن به آرزوهام یه‌صلوات میفرستی؟
2731
مثل منی که 😐

دارم میترکم کلیه هام درد گرفت یکی پاشه منو ببره دستشویی😖😂

بی شرف بی وجدان.... دل وپای تو بسامه... الان مسم داغانم حالم توواو خراوه 😔این تیکر بارداری هم گذاشتم برای بارداری نیس تیکر رسیدن به آرزوهامه😕واس رسیدن به آرزوهام یه‌صلوات میفرستی؟
بهترین کاره 😂

آره بابا 🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
2740
والا انقدر سرفه کردم دارم میمیرم ۱۲ روزه کرونا گرفتم هیچ خوب نمیشم دوتا دیفن هیدرامین با شربت سیمو و ...

قرص کتو تیفن درمان من بود بخور خیلی خوبه

وزن شروع ۶۳.۵۰۰ هدف اول ۶۰ هدف دوم ۵۷ هدف سوم ۵۵.
دارم میترکم کلیه هام درد گرفت یکی پاشه منو ببره دستشویی😖😂

میخواستی اسنپ بگیرم برات🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
الهی 🥺 چرا عزیزم؟ انشاءالله زود خوب میشه 😍

فدات انشالله خوب بشه   نمیدونم امروز-یهو خیلی-سرمه. میکرد وبیحاله   دیروز خوته بابام بودم همه خواهرام جمع شدن اونجا همه بچمو بوس-میکردن مریض شد امروز

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
میخواستی اسنپ بگیرم برات🤣🤣

حال ندارم بیام تا ماشین سوار شم در دستشویی خونمون پیاده شم😫😫😂

خدانکنه🥲 ایشالله بچت هم خوب میشه خواهر ناراحت نباش واسش یه حمد خوندم ایشالله هرچی که خیره😔💔

الاهی دورت بگردم فدای دلت  

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم