2752
2734
عنوان

خرید لوازم پیش دبستانی😍❤🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 75 پست

ما دستمال کاغذی و مایع دستشویی هم گرفتیم .

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااای پسر من امسال میره کلاس اول خیلی ذوق دارم .رفتم جلو جلو همه وسیله هاشو خریدم. مونده فرم مدرسه

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�
نه عادی برای اونا که دوتا بودن شد ۱۲ میلیون

چقد گرون کجایین؟من غیرانتفاعی یه جا پرسیدم۵۵۰۰و۳۸۰۰که بی کیفیت ترینش بودن...فردامیخوام برم جای دیگه ببینم چه طوریه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
پسرم مهر۹۶هست طبق بخش نامه جدیدفک کنم بایدبره پیش فردا بایدبرم بپرسم وثبت نامش کنم اگه اکی شد

نه گلم نمیشه باید نیمه اول ۹۶ باشه که با نیمه دومی های ۹۵ بره پیش .فکر کنم اگه اول مهر متولد شده باشه میتونه ولی از بعدش نه .بازم سوال کن 

2706