2733
2739

به راحتی میتونی سال بعد رتبه زیر هزار بشی

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تحریم داداشم سال ۹۷ ۷هزار اومد همش مسخرم میکنه

مگه چی میخونه؟

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2742
تحریم داداشم سال ۹۷ ۷هزار اومد همش مسخرم میکنه

پسر دایی منم خیلی مسخره‌ش کردن سال اول ک رتبش بد شد ولی تلاش کرد الان به جایگاهش غبطه میخورن...

یکـــــــــے را دوست میدارم...ولی افسوس او هرگـــــــــز نمیداند...💔
چطور انقدر مطمئن میگی

چون مطمئنم و تجربشو دارم پیوستگی باشه به اضافه روش صحیح درس خوندن تک رقمی هم میشه آورد

2740
آره میخوام از فردا شروع کنم وای ولی حیف شد

تو میتونی تلاشتو زیاد کن...یه سال سختی میکشی بعدش راحتی...تو منطقه ۳ هستی شانست قبولیت بیشتره.فقط تلاش کن تلاش..البته منم منطقه سه هستم و کنکوری

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
هرکسی بستگی به شرایطش نداره اصلا با قاطعیت نمیشه جواب داد اونم از ۳۰هزار. برسه به تک رقمی😳

آدم با آدم فرق میکنه من یکیو میشناسم با ۶۷۰۰۰ دو رقمی آورد

2706