2737
2739
عنوان

برادر شوهرم دست زنش گرفت برد

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 112 پست
دخترا برادر شوهرم انگار دلش یه دفع از سنگ شده میگه هزار تا بچه تو این دنیا بی مادر بزرگ شدن دختر من ...

ببخشید خیانتع دیگه اگه هم جاریت برگرده دیگه برادر شوهرت مثل سابق نمیشه همش شک می‌کنه اذیت میکنه

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که خیانت اشتباهه. ولی اگه همین اشتباه رو برادر شوهرت کرده بود جاری مجبور بود ببخشه و بسوزه و بسازه. مث هزاران زن که خیانت میبینن و بازم میسازن. از جمله خودم. ولی تا زن خیانت میکنه و می‌فهمن سریع میگن  طلاق. 

دخترا برادر شوهرم انگار دلش یه دفع از سنگ شده میگه هزار تا بچه تو این دنیا بی مادر بزرگ شدن دختر من ...

راس میکه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
2728

حقشه.چشم کور میخواست خیانت نکنه.کاری به زن یا‌ مرد بودن طرف ندارما.کلی میگم.اصلا شاید رابطه پنهانی از قبل داشتن که زن پسرخالشم طلاق گرفته.علت دقیق طلاق اونا که‌ مشخص نیست.

بعد من نمیفهمم فردی خیانت میکنه چه زن چه مرد چرا بعد لو رفتن ودرخواست همسرش برای طلاق میزنه به گریه و التماس وبخشش.ختب اگه اونی که باهاش خیانت کرده رو خیلی میخواد اینجوری میتونه به اون برسه‌ چرا دیگه اصرار داره برگرده به همسرش؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
خوب برادر شوهرت هم همین کار داره میکنه اون بچه هم عادت میکنه بهتر از اینه ی خراب مادری کنه براش و ...

اینجوری نگو.همع ما ادما اشتباه میکنیم.اونم اشتباه کردع.شاید فقط برا سرگرمی صحبت میکرده یا هرچی ک ما نمیدونیم.ولی اینحور قضاوتی خوب نیست.شاید اون اقا گولش زده ‌‌خام حرفاش شده.

هیچ:)
طفلک دل منم براش میسوزه...ولی چرا عاقل کند

اصلن یهویی شد تو چند ساعت انگار بمب تو این خانواده منفجر شد مثلا جمعه بود دور هم جمع شده بودیم

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
2738
اونجوری من متوجه شدم  انگار پسر خالش دو ماه از همسرش جدا شده

حالا مادرشوهرت خوشحال باشه

تاپیک قبل که گفتی نوه دختر نداره و دختر دوست داره به شما میگه...

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

اگه واقعا جاریت رابطه داشته افرین به غیرت برادر شوهرت 

یه دختر دارم تا نداره
زنا فقط بخاطر نیاز مالی و اینچیزاس ک بعد خیانت میمونن، وگرنه هیچ کس تحمل نمیکنه

جاریم خیانت کرده!

❣️ دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دستمن سَرخوشم از لذتِ این چشم به راهی
2706