2733
2739
با این کاربر منو اشتب گرفی برو از خدا بترس ک انقد منو نفرین کردی 

خوب می‌دونم کی دلمو شکست 

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استیکر خنده گذاشتم برای خندیدن خودت اون کاربر نه برای دعوا اون کاربر من دیدم چیزی نگفته بهتون شما خ ...

اتفاقا اگه اخلاق بدی داشتم با دوتا فوش جوابتون و میدادم ک بترسین ولی نخواستم اینطور باشم ، شمام یاد بگیر تو دنیای واقعی چ مجازی دل کسی رو نشنکنی توقع هم نداشته باش ی کاربر مثل اون بیاد بپره بهم چیزی نگم ، خدا و امام حسین بهترین جوابارو میدن

برو بابا اه  من اصلا تورو نمیشناسم ادم خاصیم نیسی وقت بزارم دلتو بشکنم  دیگه رو من ریپ ن ...

فلن ک شکستی نمیبخشمت دیگم ریپ نزن واقعا دلم نمی‌خواد وقتم اینجوری بگذره فقط یاد بگیر بدی ارزشی ندارع حتی اگه ی کلام باشه 

2731
اتفاقا اگه اخلاق بدی داشتم با دوتا فوش جوابتون و میدادم ک بترسین ولی نخواستم اینطور باشم ، شمام یاد ...

خدایا از کاه کوه میسازی باشه حضرت عباسی من منتظرم خدا و امام حسین جوابمونو بده خیالت راحت شد 😂

خدایا از کاه کوه میسازی باشه حضرت عباسی من منتظرم خدا و امام حسین جوابمونو بده خیالت راحت شد 😂

خیالم راحته از قبل شما نگران نباش 

معلوم نیس از کی عصبیه مارو گیر اورده خودشو خالی کنه وای تمومم نمیکنه 

هی میگم منو اشتب گرفی متوجه نیس

2740
برو بابا اه  من اصلا تورو نمیشناسم ادم خاصیم نیسی وقت بزارم دلتو بشکنم  دیگه رو من ریپ ن ...

این دیگه دل شکستن داشت دل انگار الکیه بشکنه 😂😂 

دیگه‌جوابشو نده برو ب کارات برس😜 

پیر پیغمبرو میاره وسطا انگار ادم کشتی 😂😂

خودش مسخره میکنه خودشم دلش میشکنه

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست
بخدا مخم سوت کشید وای  تازه منو اشتبم گرفته اخه🤦‍♀️😂

😂😂😂واییی 

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست
معلوم نیس از کی عصبیه مارو گیر اورده خودشو خالی کنه وای تمومم نمیکنه  هی میگم منو اشتب گرفی مت ...

من اتفاقا اصن عصبانی و ناراحت نیستم ، ولی یاد گرفتم جواب کسایی ک راحت بقیه رو ناراحت میکنن رو واگذار کنم ب بهترین هاش ، فقط امیدوارم رفتار امشب ک با من داشتی سرت بیاد همین 

@نی_نی_یار_3   لطفا بیا من اول شمارو تگ کردم گفتم دعوا دارن با من از اول بخون و رسیدگی کن ، ت ...

تحت هر شرایطی نباید نفرین کنین الان دیگه پیرزنهای 90 ساله هم نفرین نمیکنن که شما نفرین میکنین دفعه بعد کاربریتون رو میبندم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶