2737
2739

میخوام یه کار برای خودم تو خونه دست و پا کنم یه هنرایی بلدم مثل تابلوفرش و قالیبافی یا بافتنی با قلاب و میل و... ولی نمیدونم از کجا شروع کنم باید پیج فالوور بالا بخرم ؟ 

اولش سخته منم دنبالشم ولی هنوز ب جایی نرسیده ام

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کار هنری زیاد انجام میدم ولی متاسفانه برا درآمد نیست.

تابلو فرش هم بلدم .

اگر خواستی بری دنبالش برو تامین اجتماعی خودتو بیمه قالی بافی کن .خیلی به نفعته

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
من کار هنری زیاد انجام میدم ولی متاسفانه برا درآمد نیست. تابلو فرش هم بلدم . اگر خواستی بری دنبالش ...

بله از مامانم یاد گرفتم و یه قالیچه ابریشم بافتم با چندتا تابلو فرش ولی اپارتمانم نمیتونم انجامش بدم برای بیمه باید بازم ببافم درسته؟

یکی از مشتریای من چیزای رزینی میفروشه در کنار چیزای وارداتی ) بخش وارداتیش خیلی کمه شاید ۵ درصد جنساش وارداتین) فروشش خیلی خوبه

پیجم نباید بخری باید از پایه بیای بالا خودت چون پیجی که بخری فالورت نیستن حمایتت نمیکنن اصلا فروش نداره

من یکیو دیدم یه پیج ۵۷ کا خرید پارسال خود اون پیجه لوازم التحریر فروش بود اینم میخواست تحریر بفروشه ولی ۳ ماهم دووم نیاورد اصلا ازش نمیخریدن هی میگفتن ادمین عوض شده؟

اولش سخته ولی باید پیجو خودت بیاری بالا با ریکوئست و تبلیغ

میتونی اول یه پیج دیگه بزنی مثلا پیج عکس و ... بزن فالور بگیر بعد تغییر کاربری بده ولی باز اینم خیلی اکی نیست

فروشنده لوازم التحریر فانتزی ام.🥲😍 تو گوگل سرچ کنید "فانتزی پوش" سایتمونو نشونتون میده
چ هنری مدنظرته من دارم افسردگی میگیرم نیاز دارم ب یه کار درمنزل مخصوصا هنری  کسی تاحالا راهنم ...

دیوارکوبم خوب میخرن اگه نقاشیت خوبه

ولی کلا منم میتونم توی فروش کمکت کنم قول نمیدم ولی میتونم بزارم تو سایتم واست

فروشنده لوازم التحریر فانتزی ام.🥲😍 تو گوگل سرچ کنید "فانتزی پوش" سایتمونو نشونتون میده
2738
یکی از مشتریای من چیزای رزینی میفروشه در کنار چیزای وارداتی ) بخش وارداتیش خیلی کمه شاید ۵ درصد جنسا ...

بنظرت میشه با کسی ک پیج داره و کارش اینه شریک شد چون حرفه ای نیستم اول باید کامل یاد بگیرم

بله از مامانم یاد گرفتم و یه قالیچه ابریشم بافتم با چندتا تابلو فرش ولی اپارتمانم نمیتونم انجامش بدم ...

اره عزیزم 

هر از گاهی میان خونتون بررسی میکنن ببینن بافتی یا نه.

اگر متوجه بشن قالیت رو فقط بخاطر بیمه بعنوان دکور نگه داشتی و نمی بافی بیمتو قطع میکنن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
دیوارکوبم خوب میخرن اگه نقاشیت خوبه ولی کلا منم میتونم توی فروش کمکت کنم قول نمیدم ولی میتونم بزارم ...

نقاشیم بد نیست خودم معماری خوندم کار طراحیم تقریبا خوب بود ولی خلاقیتم خیلی ضعیفه چون از نظر روحی اوکی نیستم 

اره عزیزم  هر از گاهی میان خونتون بررسی میکنن ببینن بافتی یا نه. اگر متوجه بشن قالیت رو فقط ب ...

اها خب میدونی توی یه اپارتمان خیلی ساکت و بافرهنگم قالیبافی هم میدونی دیگه سروصدا داره فکرنکنم امکانش باشه...البته تابلو فرش زمان زیادی میبره و درامد کمی داره اینم مشکلم هست

بنظرت میشه با کسی ک پیج داره و کارش اینه شریک شد چون حرفه ای نیستم اول باید کامل یاد بگیرم

شریک که متوجه منظورت نشدم

ولی میگم من واست میزارم من هم سایت دارم هم پیج

ولی اینکه طرف بیاد پیجو بیاره بالا جنس از شما باشه فکر نکنم

ادمینا خودشون پول میگیرن ولی وارد ریسک نمیشن بخاطر زحمتشون پولشونو میخوان

ولی خیلی نمیگیرین چند نفر به من پیام دادن نرخ هاشون حدود ۵۰۰ اینا بود برای یک ماه

اها خب میدونی توی یه اپارتمان خیلی ساکت و بافرهنگم قالیبافی هم میدونی دیگه سروصدا داره فکرنکنم امکان ...

خود فرش رو نمیتونی ببافی؟

بزار ببینم واست سفارش میگیرم

نرخ قیمت بگو بهم واسه فرش

اها خب میدونی توی یه اپارتمان خیلی ساکت و بافرهنگم قالیبافی هم میدونی دیگه سروصدا داره فکرنکنم امکان ...

عزیزم من شنیدم اگر زیر پایه های دستگاه قالی یونولیت بذاریم اصلا صدا نمیده .یونولیت مثل عایق صداس و صداش باعث اذیت همسایه ها نمیشه

2706