2737
2739
عزیزکم این پیجش https://www.instagram.com/drsojodi/

مرسییی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چقد خوب ۳ تومن !!! مگه زیر ۷.۸تومن هس جایی

شما اولینننن نفری هستی ک میگی خوبه قیمت🤣

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
من لج کارم 🤦🏻‍♀️😅 مثلا اصلا کتی قرمز دوست نداره هاااا  اما من یکی دیدم خب خیلی ملوس بود خی ...

من اصلا دلم نمیاد علیرضا ناراحت شه

خیلی بحث میکنم و سر به سرش میذارم ولی انقدر لامصب مظلومه عذاب وجدان میگیرم

خیلی دختر خوب و بی آزاریم 

2740
من تو عقدم رفتم آرایشگاه ازین کلاهای فرانسوی هم گذاشتم از عروسیم بیشتر دوست دارم عکسای عقدمو😍

ای جان

من اول قرار بود کلاه بزارم بعد تصمیمم عوض شد تور. دوست دارم

اینجوری

حالا از شانست دیدت🤣💔🤦🏻‍♀️

بقران یخ زدمااااا 🤦🏻‍♀️

آخه خونه مامانم نزدیک محل کارشه 

رفته بود باربری برگشتی سمت مغازه منو دید پشت چراغ قرمز 

حالا من مسیرم خونه مامانم نبود اما گفتم دارم میرم اونجا 😅🤦🏻‍♀️

دیدم فقط با اخم نگام کردو بعدشم رفتتتتت

اگ وقت ازدواجم بود جون تو روش فکر میکردما😅😂 جووون  الان اگه مامانم اینجا بود چهار تا درشت ب ...

من ۱۸ سالم بود با همسرم دوست شدممم 

یادش بخیر

دقیقا ۵ سال پیش ۱ مرداد 

شما اولینننن نفری هستی ک میگی خوبه قیمت🤣

اخه من مهرماه عقد خاهرمه، فردا میره بازدید عروس کمترینش ۸تومنه، تا۲۵تومن داره ۳.۴تا سالن میره همه همین قیمته، تهرانی؟؟؟؟

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
بقران یخ زدمااااا 🤦🏻‍♀️ آخه خونه مامانم نزدیک محل کارشه  رفته بود باربری برگشتی سمت مغازه م ...

بهروز بود میومد میگفت به بههههه چه لباسی چه خونه مامانی🤣🤣🤣

سه تومن زیاده میدونم ولی خیلی خوشم اومده...  فدات شم بلد نیستم

همینجوری ساده خوبه ،چند سال دیگه عکساتو ببینی حداقل از ارایش غلیظ و دمده ناراحت نمیشی 

منم ارایش ساده کردم ،مهمونا خوششون نیومد اما ۴ سال گذشته وقتی ب عکسام نگاه میکنم هیچ زشتی ندارم،مهم خودم بودم.....

2706