2733
2739
مرسی ازینکه گقتید عزیزممم لیفتم میکنن؟ چقد خوب خیلی دوست دارم من😍 چشم عزیزم حتمااا حتما

بله عزیزم لیفت پیشونی و چشم و گونه بر حسب افتادگی انجام میدن

شما با توجه به اینکه میکاپ لایت دوست داری  لیفت شقیقه رو حتما انجام بده حتی اگر افتادگی پلک نداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کارمو میکنم همیشه ها  میگم نهایت دو روز میره تو قیافه 😅 فعلا که بارداریمو بهانه کرده&nbs ...

من خودم دلم نمیاد وقتی علیرضا راضی نیست اون کارو انجام بدم نمیدونم چرااا

اره گرون میگیره نمیگم عزیزم قرار شد بگم خواهر عروسم حالا یا خواهر دوماد... 

ببین اینا آرایش سادست با لوازم با کیفیت 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728
من پیش یکی از دوستای بابا رفتم دکتر سجودی ببین مصی کارش فوق العاده ست پیجشو بزنی پیدا میکنی خیللی ...

دست بابا جان درد نکنه بابت معرفی😁😍🤍🧿

ادرس پیجش و بعدا بده بهم

برام مهمه طبیعی باشه

واحدی چند شد ایناز جان

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
بهروز متنفره واقعا هی میگم زشته نگو خب اینجوری دوست دارن عملی میبینه قیافش دیدن داره🤦🏻‍♀️ فیلرچو ...

ببین حتی حاضر نیست برم ابرو هامو میکرو کنم 

تاااا این حد نچرال میخواد 🤦🏻‍♀️

آخر سرم هندونه میده زیر بغلم میگه من همین جوری عاشقت شدم 😐

آره بخدا فیلر چونه آدم ملوس میشه 😍

2738
اره دیگ سد دفاعی ساخته🤣👌 حتما کاراشو ببین خیلی خوبه فیلر چونه😍

فیلر چونه چطور میشه؟ مثل زاویه فک؟

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
مصی خیلی خوشگل میشه منم این مدلی خیلی دوس دارم تو خودتم خوشگلی 😍😍😍😍😍 بنظرم بگو بالاخره میفه ...

مرسی  قربونت برم 

تصمیم بر این شد بگم خواهر عروسم🤣

حتما میزارم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
دست بابا جان درد نکنه بابت معرفی😁😍🤍🧿 ادرس پیجش و بعدا بده بهم برام مهمه طبیعی باشه واحدی چ ...

بابا خودش ایمپلنت هاشو پیش همین دکتر سجودی انجام داده ۱۰ سال پیش

خیلی راضیه از کارش

منم واسه مشاوره رفتم و یلی نمونه کار نشونم داد تا انتخاب کردم

پیجو واست میفرستم الان

هزینشم والا خبر ندارم بابا بنده خدا زحمتشو کشید ولی دکتر منصفیه زیاد نمیگیره

باز از بابا میپرسم برات بهت میگم 

بفرما جانم

من محرم رفتم هیئت اشنامون 

بعد خب من تقریبا ظاهر مذهبی پسندی ندارم 

اما خیلی هم جلف نیستم 

روز دهم که تموم شد یه خانومی اومد جلو شماره مامانمو گرفت 

وای ایناز طرف واسه پسر اخوندش منو خواسته بود 

من فقط میخوام بدونم روی چه استدلالی 

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
فیلر چونه چطور میشه؟ مثل زاویه فک؟

ن ولی فرم میده ب صورت

2706