2733
2734

میشه واسه دانشگاه ازاد همزمان هم با سوابق تحصیلی انتخاب کرد هم با ازمونکافنتیه میگ اگ با ازمونو هم انتخاب کنی اون یکی حذف میشه خاستم بیشتر تحقیق کنم 

لیست انتخاب رشته آزاد جداگونه ۱۰۰ تا انتخاب داری.

لیست انتخاب رشته با کنکور و سوابق باهمه ۱۵۰ تا انتخاب داری .

اگه علاوه بر اون لیست ۱۵۰ تایی بری یه لیست سوابق جداگونه پر کنی حساب نمیشه برات .

اونایی باید انتخاب رشته فقط با سوابق انجام بدن که کنکور ندادن

زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی!🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیست انتخاب رشته آزاد جداگونه ۱۰۰ تا انتخاب داری. لیست انتخاب رشته با کنکور و سوابق باهمه ۱۵۰ تا ان ...

اها پس من ک میخام با سوابق برم ازاد دیگ نمیتونم با ازمون ازاد هم انتخاب کنم دیگ درسته ؟

2731
اها پس من ک میخام با سوابق برم ازاد دیگ نمیتونم با ازمون ازاد هم انتخاب کنم دیگ درسته ؟

الان تو اگه کنکور دادی حق داری ۲ تا لیست انتخاب رشته پر کنی (با سوابق و کنکور ) و (دانشگاه ازاد)

زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی!🌚
الان تو اگه کنکور دادی حق داری ۲ تا لیست انتخاب رشته پر کنی (با سوابق و کنکور ) و (دانشگاه ازاد)

من کنکور دادم ولی هم رشته ی با سوابق ازاد نیخام و هم رشته ی با ازمون دانشگاه ازاد میتونم؟