2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت با باز کردن کله گوسفند

| مشاهده متن کامل بحث + 30322 بازدید | 91 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نجمین جان الان دیگه هر جنسیتی توی دلت باشه بچه شماست و من میدونم که شما بی نهایت و عاشقانه دوستش

داری....پس با این افکار خودت رو ناراحت نکن و استرس به نی نی نده

کمی دیگه صبر کن همه چی معلوم میشه

هر روز وقتی فکرت مشغول این موضوع شد....دعا و قران بخون و از خدا بخواه هر چی صلاحته بشه

اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
آره نجمین جون من یه پسر و یه دختر دارم

ممنونم عزیزم....انشاالله بچه های شما هم همیشه شاد و سالم باشن
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2738
(((( بچه ها من دیروز توی یه سایت خارجی یه مقاله واسه تعیین جنسیت و یه آزمایش خونگی 4 دقیقه ای خوندم که اعضای سایتش میگفتن درسته چون آزمایششو انجام داده بودن و چون سنوی تعیین جنسیت هم داده بودن گفته بودن که کاملا جواب آزمایشه درسته .من خودم هم انجامش دادم فکر کنم جوابش تا 70 درصد درست باشه .
آزمایشش خیلی آسونه کافیه هفته ی 8 رو رد کرده باشید یعنی نی نی تقریبا 2 ماهه باشه .

مواد مورد نیاز :
یک لیوان یکبار مصرف شیشه ای که بتونید از بیرون داخلشو ببینید
مقداری نمک تا 1 سانتی متر ته لیوان رو پر کنه .

روش آزمایش:
با مقداری نمک حدودا با 1 سانتی متر ارتفاع ته لیوان را پر کنید . لیوان و نمک باید کاملا خشک باشند .
نمونه ی ادرار صبحگاهی و غلیظ خود را تا نصف لیوان باید پر کنید .
لیوان را جای مناسبی قرار دهید تا تکان نخورد و 4 دقیقه صبر کنید.
لیوان باید جایی قرار بگیرد که تکون نخورد و تسلط داشته باشید و خوب زیر نور کافی ببینیدش.

نتیجه :
1. اگر رنگ ادرار کمی تغییر کرد و ادرار کدر و تارشد و هاله های ابر مانند سطح ادرار و وسط آنرا پوشاند و دانه های حباب بین آنها بود نی نی شما شاه پسر ه .

2. اگر ادرار رنگش تغییر چندانی نکرد و ادرار شیشه ای و شفاف شد و دانه های رشته مانند از سمت نمک و پایین ادرار به سمت سطح میومدن ولی توی سطح ادرار ناپدید میشدن نی نی نازتون دخمله .
تضمین کمترین قیمت www.jensa.ir
2706