2733
2739
عنوان

خواستگار خالم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 30 پست
بهترین دوستم کرد کرمانشاه هستن  و همسرش لرِ ملایر ، تو این چندین ساله مشکلی نداشتن  در ک ...

به نظر منم خیلی شباهت دارن بهم👌❤

من در جهنم خودم را یافتم بدون تظاهر،درمیان عربده های پاک ترینشان!💚
یه خواستگار لر داشتم ب شدت تعصبی و سخت گیرن ب شدت  بعدم معتقدن زن رو هرچقد بزنی زن نباید اعترا ...

بابا نبند به نافمون تو رو خدا 😂😂😂😂

اگه ما بریم والا زن زدن رو هیچ کس خوب نمیدونه ،،،از ته لنجیاش بهت رسیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه یکم از کردا بگی

خانواده با خانواده آدم با آدم فرق داره اصلا نمیشه کلی گفت

من خودم بخوام ازدواج کنم با همشهریم،کلی تحقیق میکنم ببینم چجوریه

من تو خانواده خودم آزاد بودم از لحاظ حجاب و بیرون رفتن اینا اما دوستام بودن که خانواده سخت میگرفته با اینکه هر دو کوردیم

بقیه مواردم همینجور

کاربر سال 97
خانواده با خانواده آدم با آدم فرق داره اصلا نمیشه کلی گفت من خودم بخوام ازدواج کنم با همشهریم،کلی ت ...

عزیزم منم کوردم شما کورد کجایی؟ و اینکه دوس داری با همشهری و هم زبون خودت ازدواج کنی؟

عزیزم منم کوردم شما کورد کجایی؟ و اینکه دوس داری با همشهری و هم زبون خودت ازدواج کنی؟

کورد کرمانشاه

بله عزیزم همشهری خودم،حوصله اختلافات حاصل از تفاوت فرهنگیو و قومیتی وغربت رو ندارم

کاربر سال 97
2740
کورد کرمانشاه بله عزیزم همشهری خودم،حوصله اختلافات حاصل از تفاوت فرهنگیو و قومیتی وغربت رو ندارم

چه خوب عزیزم❤️پس من چه مرگمه دوس دارم با یه قومیت دیگه وصلت کنم😐😂 مخصوصا شمال

شوهردخترعموم کرد کرمانشاه هست مرد خوبیه خداروشکر بادخترعموم دوست بودن باهم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
عزیزم شاید آشنا شدن با یه قومیت دیگه اولش برا آدم جذاب باشه اما مشکلات خودشو داره

اره منم همین فکرو میکنم که شاید جالب باشه از یه طرفیم اسمون و زمین اختلافه بین همه چی

اره منم همین فکرو میکنم که شاید جالب باشه از یه طرفیم اسمون و زمین اختلافه بین همه چی

سال اولش جذابه ولی اگه اختلافی باشه همیشگیه

بد ترین اختلافش اینه که نژاد پرست باشن و آدمو پایین تر از خودشون ببینن

با زبان خودشونم حرف میزنن آدم اذیت میشه تو جمعشون هیچی نفهمه انگار متعلق به اون جمع نیستی

کاربر سال 97
سال اولش جذابه ولی اگه اختلافی باشه همیشگیه بد ترین اختلافش اینه که نژاد پرست باشن و آدمو پایین تر ...

شما عروس یا داماد قومیت دیگه ای دارین ؟ ما عروس ترک و داماد مشهدی و فامیل مون عروس شمالی و پسر خالمم نامزدش اصفهانیه داریم نمیشه گفت همه چی گل و بلبله ولی بدم نبوده اما به قول شما هی یه مشکلاتی هست که بعد ۲۰ سال هنوزم مث‌ اولشه

2706