2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید ببینید آشپزخونمو .نظر بدین همیشه تمیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 212573 بازدید | 1321 پست
نگو بوش خیلی بد میشه وقتی بمونه😷

نگا ی تشت بزرگ بزار زیر فرشت دقیقا همونجایی ک استفراغ کرده بعد همونجا رو بشور بزار خشک بشه یا سشوار بگیر روش سشوار رو خیلی داغ و نزدیک نیار فرش میسوزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا وقتی وارد یه خونه هایی میشم که همه جا کثیف و بهم ریخته اس توی سینک جرم گرفته روی هود و گاز پر ...

عزیزم خیلی ها افسردگی دارن و حال روحیشون خوب نیست و دستشون به کاری نمیره😔😔 من خودم یه مدت اینطور بودم💔افکار خودکشی داشتم چندبار خواستم با کارد رگمو بزنم. هیچ وقت قضاوت نکنید😔

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
عزیزم همین که تمیزه و برق میزنه حس و حال دلت همیشه خوبه و   حالا خوبه خیلی مدرن  قشن ...

افرین عزیزم حالا اون کاربر حس خودشو گفت ولی  دور از جون شما تعداد کمی از کاربرا چون تو محیط خانوادگی بد رشد کردند و دیدن که افراد خانواده با توهین و ناسزا همدیگه رو خطاب کردن وقتی اینجا هم میخوان نظر بدن از راه نرسیده شروع به ناسزا میکنن.😂😂

2731
2738
خیلی تمیزه قشنگ همه چی برق میزنه😂😂😂

😂😂😂مسخره میکنی؟

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
وای منم مثل توهم  هم دستم کنده به شدت  هم خستم همیشه  از اونطرف هم از این وضعیت کل ...

منم بخدا عذاب می کشم از بهم ریختگی یا کثیفی خونه ولی به خدا توان ندارم ... خیلی زود خسته و یی جون میشم ..دوتا پسر کوچیک هم دارم

نه والا انعکاس داره همه وسایلات 😂😂😂

بخاطر نور مستقیمه😂😂

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
واقعا وقتی وارد یه خونه هایی میشم که همه جا کثیف و بهم ریخته اس توی سینک جرم گرفته روی هود و گاز پر ...

من یه شاگرد دارم میرم خونشون درس میدم جالبه مادرش هم خانه دار و شاغل نیست وای آنقدر کثیف و نامرتب هست که حد نداره 

حالا آدم میگه باز نامرتب طرف یه چیزی 

مثلا میرم دست بشورم روشویی و دستشوییشون رو می بینم حالم بد میشه پر از جرم و کثیفی همه پریز کلیدها و کنار دستگیره ها جای دست و دورش سیاه وسایل هم که اون وسط ریخته لباس کیف همه چی رو فرش و سرامیک راه میری کلی آشغال زیر پات میاد بعدا جالبه هم خیلی پولدارن هم اینکه خونه بزرگی هم دارن اما آدم میمونه یه کم مرتب و تمیز باشید خوب بعد همش میگه شوهرم وسواس داره من هم تو دلم میگم آره معلومه 

2706