2752
2734
اره زیاد
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.ازنظررنگ پوست وچشم
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2731
نه تیره شده بودن
زن همسایمون دخترش که به دنیا اومد تا چند ماهی سیاه و زشت بود ...تو یک سالگی دیدمش سفید و خوشکل شده بود دختره ....یکی پسرای فامیلامون تا یکسال گی چشاش سبز بود بعد یک سالگی چشاش تغییر رنگ داد و شد قهوه ای روشن
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
داداش من کوچیک که بود چشماش تیله ای بود تا دو سالگی رنگ چشماش با رنگ لباس تنش تغییر میکرد ولی الان عسلی شده دختر خاله و پسر خالمم اول هر دوتاشون چشماشون سبز بود تا 5 سالگی بعد کم کم اونا هم عسلی شدن از نظر رنگ پوست هم دیدم که روشن شده هم دیدم که تیره شده ولی اینو خیلی دیدم که بچه هایی که تو سن پایین خیلی خوشگلن بعد از بلوغ زشت میشن و بچه هایی که خیلی زشتن بعد بلوغ خوشگل میشن
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
من خودم وقتی بدنیااومدم خیلی سفیدبودم مامانم میگفت شوهرخالم بهم میگفت سفیدبرفی اما سبزم
2706