2752
2734
عنوان

دحترم سه ماهشه خواهش میکنم بگید این گریه های وحشتناکش کی تموم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 55 پست

منی که پسرم تازه ۱۷ روزشه و اینطوره چی بگم😫😑😑😑😐

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو چی دادی علائمش چیا بود

عزیزم پسر من یک ماهش بود که گریه کردن ها ش و شب بیداری هاش شروع شد حدود یک ماه گریه میکرد به خودش میپیچید زور میزد و قرمز میشد تا بردمش دکتر اطفال و قطره ی دایتیکمون داد بهش مثل آب رو آتیش بود ببخشید راحت باد معده اش خارج میشد و شب ها راحت میخوابید خودتم غذا های نفاخ اصلا نخور فقط برای قطره با مشورت یک دکتر بهش بده

2731
این جیغ مبکشه  صورتشو میماله سینرو وسط‌خوردن ول‌مبکنه با گریه

عزعزیزم یه کپسول پنتاپرازول ۴۰ باز کن. نصف صبح نصف شب بریز روی پوره سیب بده بخوره. یکی دو شب بده اگه ساکت شد رفلاکس داره. تا چهار ماه ادامه بده درمان میشه. اگه نشد که اولئک هست . این نسخه متخصص بود. پسرم ساکت شد. بعد هم معدش عالی شد.

بعد هم شیر رو حتما ساعتی بده. روز هر دو ساعت ، شب هر سه ساعت. بقیه رو با تکون ساکت کن

من بچم میزاشتم رو دستم دمر  آروم آروم یکم پشتش یا رو دلشو ماساژ میدادم خیلی خوب میشد پشت یا دور نافشو  چرب کن با روغن زیتون دورانی بمال  از صدتا دارو اثرش بیشتره

...آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم !  آن توبه صدساله به پیمانه شکستیم! از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب.....  ما توبه  شکستیم ولی دل نشکستیم .......!!

عزیزم من شنیدم سوره های قرآن رو با صدای نسبتا متوسط، تلاوت کنی داخل خونه در کنار فرزند، باعث آرامشش میشه...... 

و قبلا هم جایی خوندم که به طور خاص یه سری از سوره های قرآن مخصوص رفع گریه ی شدید و بی قراری نوزاد هست. میتونید در اینترنت پیدا کنید و یا از کارشناس مذهبی بپرسید. 

هر چند که از نظر علمی تا یه حدی گریه نوزاد، طبیعیه، چون میگن داخل مغزش رطوبت اضافه وجود داره که از طریق اشک چشم باید بیاد بیرون طبق شنیده هام گفتم البته اینو. نمیدونم چقدر صحت داره. 

انشاءالله که مشکلت برطرف بشه عزیزم. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
من بچم میزاشتم رو دستم دمر  آروم آروم یکم پشتش یا رو دلشو ماساژ میدادم خیلی خوب میشد پشت یا دور ...

وقتی ک سروع میکنه ب گریه دیگه نمیزاره بهش دست بزنم

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!
شدیدتر میشه

دکتر بردی؟ دارو چی داده؟ 

من میخوام شنبه ببرم دکتر، قطره پدی لاکت و کولیکز دادم زیاد اثری نداشت

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اره اره

همه این علائم دقیقا پسرم داشت گاهی از بی‌خوابی جارو برقی روشن میکردم رو قدرت کم راحت می‌خوابید خودمم میتونستم بخوابم شیر خشک بیومیل دادم و قطره پدی لاکت و اون ماساژ شکم و دمر کردنش دوماهه به بعد راحت تا صبح میخوبه

...آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم !  آن توبه صدساله به پیمانه شکستیم! از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب.....  ما توبه  شکستیم ولی دل نشکستیم .......!!
دکتر بردی؟ دارو چی داده؟  من میخوام شنبه ببرم دکتر، قطره پدی لاکت و کولیکز دادم زیاد اثری نداش ...

اره هزاربار دکتر بردم

امپرازول دادن کولیکیز دادن

پدی لاکت بی بی کر

هیچکدوم تاثیر نداره

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!
امپرازول میخوره

امپرازول برا رفلاکس بچت نفخ داره گریه شدید میکنه بلند شو کمی راه برو سینه بزار دهنش آروم شد ماساژ بده من دوماه شبا نزدیک نیم ساعت سرپا شیر میدادم بهش تا کم کم آروم شد