2733
2734

سلام 

خودمو تخلیه کردم ، حس سبکی دارم با گفتن حرفهایی ک دوسال و نیم روی هم انباشته شده بودن توی دلم🙂

اسکرین اول.کلیک کنید

اسکرین دوم.کلیک کنید

اسکرین سوم.کلیک کنید.

اسکرین چهارم.کلیک کنید. 

بعد از این پیام دیگه جواب نداد😏

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

کار خوبی کردی

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
کار خوبی کردی

خیلی سبک شدم🙂

چرا همیشه من هیچی نگم و احترام بزارم به خانواده این؟ وقتی ک شوهرم به خانواده من احترام نمیزارع و سریع گله می‌کنه🙂

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه نصیحت از من به تو

سعی کن استقلال مالی پیدا کنی که نه تنها به شوهرت بلکه به پدرتم احتیاج نداشته باشی

وگرنه هی پاست میدن به هم

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
خیلی سبک شدم🙂 چرا همیشه من هیچی نگم و احترام بزارم به خانواده این؟ وقتی ک شوهرم به خانواده من احتر ...

حق میگی

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
من نخوندم انقدر که زیاد بود مطمئن باش طرفم نخونده درست🗿

نخونه هم خانوادش بیان خودم براشون میخونم 🙂

2738
یه نصیحت از من به تو سعی کن استقلال مالی پیدا کنی که نه تنها به شوهرت بلکه به پدرتم احتیاج نداشته ب ...

میخوام پیدا کنم شوهرم مانعمه وگرنه من مجردی دستمو جلو بابامم دراز نکردم

عزیزم چه دل پری داشتی. با این دل پر خیلی خوب حرف زدی که بهش توهین نکردی. امیدوارم همسرت قدرت رو بدونه و بینتون همه چیز درست شه‌. آدم خیلی حرصش می‌گیره، کاش می‌شد جدا شید از خانواده همسرت. 

نخونه هم خانوادش بیان خودم براشون میخونم 🙂

عزیزم شوهرته خب رو در رو باهاش صحبت کن بخدا تو پیام خیلی سوع تفاهم پیش میاد بهتر ک نمیشه هیچ بدترم میشه  برا خودم هزاربار  پیش اومده

منم خدایی دارم...🖤

کار خوبی کردی حرف دلتو گفتی بهش

زیاد بود فقط یکمیشو خوندم  

{همه گویندبه امیدظهورش صلوات / کاش این جمعه بگویندبه تبریک حضورش صلواتگاهی چه بی گناه دلت پیر میشود/اینجاهمان دمیست که زوددیرمیشود/گاهی به رغم تشنگی عشق عاقبت/باحسرتی فقط عطشت سیر میشود/گاهی همان دو چشم که رامت نموده بود/بی رحم چون کمان کمانگیر میشود/گاهی همان گلی که به دل پروراندیش/خارش به سینه ات چه نفس گیرمیشود/گاهی نیایشت که فقط بهر وصل بود/چون نیست قسمتت به دلت تیر میشود/گاهی صدای بارش باران که دلرباست/باچترخاطراتت چه دلگیرمیشود/گاهی مسیر عشق ز پیکارعقل ودل/از تیزی وخطر چو شمشیر میشود/گاهی که منطقت ندهد پاسخی به دل/بایدنشست ودیدچهتقدیرمیشود... 
میخوام پیدا کنم شوهرم مانعمه وگرنه من مجردی دستمو جلو بابامم دراز نکردم

یعنی چی مانعه؟

دلیلش برای مانع شدن موفقیتت چیه؟؟

نه میزاره کارکنی نه خودش پول میده تو لیاقت داری هرچی که میخوای رو داشته باشی

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
خداصبرت بده چه آدمایین

بخدا باباش روانیم کرده😞😞😞

2706