2733
2734
عنوان

۱۵ سالمه بنظرتون اشکال نداره لیزر کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 31 پست

من نمیدونم خانواده‌هاتون چرا به شماها هیچی نمیگن

کاشکی ی خورده مطلب بخونید ببینید چقدر عوارض داره

اول بزار رشدت کامل بشه بعد برو لیزر

درضمن عوارض داغونی داره لیزر 

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم هنوز برات زوده....

لیزر باید حداقل ۱۸ یا۲۰ به بالا باشی... هرجا هم وجدان داشته باشن برات انجام نمیدن چون کوچیک هستی

ممکنه موهای کرکی بدنت زیادتر بشه

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  
من نمیدونم خانواده‌هاتون چرا به شماها هیچی نمیگن کاشکی ی خورده مطلب بخونید ببینید چقدر عوارض داره ...

عزیزم الکی خانواده رو زیر سوال نبر!

من به همچی حساسیت دارم موبر و... هرچی زدم جوش زدم و قرمزی پوست مجبورم 

آخیش
2740
درد نداره 

کجای کاری عزیزم بپرس از تجربه دارهااا خیلی درد داره مخصوصا جاهایی که حساسه

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
عزیزم الکی خانواده رو زیر سوال نبر! من به همچی حساسیت دارم موبر و... هرچی زدم جوش زدم و قرمزی پوست ...

زیر سوال نبردم دخترجون

عوارض داره

اگر خانوادت متوجه بودن اجازه بهت نمیدادن 

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
عزیزم هنوز برات زوده.... لیزر باید حداقل ۱۸ یا۲۰ به بالا باشی... هرجا هم وجدان داشته باشن برات انجا ...

آخه به همچی حساسیت دارم و هرچی میزنم موبر... پوستم قرمز میشه میخاره چیکار کنم بجز لیزر؟

آخیش
آخه به همچی حساسیت دارم و هرچی میزنم موبر... پوستم قرمز میشه میخاره چیکار کنم بجز لیزر؟

تو سن شما موهات باید زیاد ضخیم نباشه البته اگه زیاد شیو نکرده باشی ...

در کل فک نکنم لازم باشه اصلاح کنی

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  
نه زیاد منظم نیست

خب اگه تاخیر مثلا دو سه ماه یا شش ماهه احتمال کیست داری

ولی اگه درحد چند روزه طبیعیه تا بدنت تنظیم بشه. برو ولی خیلی انتظار معجزه نداشته باش.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706