2733
2734
عنوان

از بی توجهی دارم داغون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 56 پست
دلم گرفته عزیزم برام دعا کن

انشاالله که مشکلتون حل بشه چشم حتما شما هم برای من دعا کن

باز شما میای اینجا میگی خالی میشی ولی من متاسفانه ادمیم اصلا دوست ندارم از مشکلاتم جایی بگم پیش هیچ ادمی دردمو نمیگم

روی رفتارخودت کارکن سعی کن ظرافت بیشتری داشته باشید دمنوشای ارامبخش بخور خیلی تاثیرداره روی اعصابتون ...

خیلی سعی میکنم اما بعضی وقتا از دستم در میره .فک کن ساعت پنج و نیم از خواب پا میشم .بچم شب هزار بار پا میشه برا شیر.ساعت دو و نیم‌میرسم خونه. یعنی لهم .یه وقتایی کم میارم .کار خونه .خستم .خسته .ازین که همسرم اصلا درکم نمیکنه دلم گرفته .

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله که مشکلتون حل بشه چشم حتما شما هم برای من دعا کن باز شما میای اینجا میگی خالی میشی ولی من ...

انشالله مشکلاتت حل بشه گلم

متاسفانه نیست ‌.خودش مک‌میگه دوست دارم .من بهش گفتم این دوس داشتن تو رو نمیخام آدم تو عمل باید نشون ...

ب نظرم با ی مشاور مشورت کن بهتره شاید راهکاری داد غیرمستقیم بتونی رو شوهرت کارکنی

2728
خیلی سعی میکنم اما بعضی وقتا از دستم در میره .فک کن ساعت پنج و نیم از خواب پا میشم .بچم شب هزار بار ...

سعی کن توقعت ازهمسرت کم کنی الان بچه ت کوچیکه بعددوسال ازشیربگیرش راحت میشی ، غذاهای مقوی انرژی داربخور،واسه کارای خونتم مدیریت کن همسرتونم انگارازشرایط خسته س

نمیدونم .باورت میشه این محرم اصلا عزاداری نکردم .حتی نوحه گوش ندادم که یه وقت باز بهم نگه ریاکار .

تو کار خودت رو انجام بده به قضاوت اون کاری نداشته باش خدا باید ازت قبول کنه

تازه با این حرفی که زده از کجا معلوم هر چی ثواب اون بوده برای شما و گناهای شما رو به پای ایشون ننوشته باشن

سعی کن توقعت ازهمسرت کم کنی الان بچه ت کوچیکه بعددوسال ازشیربگیرش راحت میشی ، غذاهای مقوی انرژی دارب ...

همش سرش تو گوشیه از سر کار ک‌میاد همش .هزار بلر گفتم بزار کنار ‌بابا خوب نیست ‌.البته بگم خودمم سرم زیاد تو گوشیه ولی ن بشدت اون.خیلی دارم مدیریت میکنم 

2738
تو کار خودت رو انجام بده به قضاوت اون کاری نداشته باش خدا باید ازت قبول کنه تازه با این حرفی که زده ...

از بس بهم این حرفارو زده خودمن باورم شده ک آدم بدی ام .حس میکنم خیلی آدم بدی ام حس میکنم خیلی کثیف و گناه کارم .حس میکنم هیچکی دوسم نداره ‌حس میکنم اصلا آدم خوبی نیستم

از بس بهم این حرفارو زده خودمن باورم شده ک آدم بدی ام .حس میکنم خیلی آدم بدی ام حس میکنم خیلی کثیف و ...

در مورد خودت اینطور فکر نکن که این فکر القا پیدا میکنه به دیگران اونا هم همین حس رو در موردت میکنن

در مورد خودت فکرای خوب کن و سعی کن همونی باشی که بهش فکر میکنی 

انشاالله که مشکلت حل بشه

اهل نمازه .بابقبه خیلی نهربونه .دروغ نمیگه .

چه خوب .. پس انسان معتقدی هستند .. از اعتقادتشون برای رسیدن به خواسته هات کمک بگیر ( نامحسوس و یا سیاست ) اینهمه ما حدیث داریم در مورد محبت به زن .. پیامبر میگن به زنت بگو دوستت دارم حتی اگر دروغ باشه .. بهترین شما مهربانترین شما با زنش هست و ... 

همش سرش تو گوشیه از سر کار ک‌میاد همش .هزار بلر گفتم بزار کنار ‌بابا خوب نیست ‌.البته بگم خودمم سرم ...

وقتی همسرتون ازسرکارمیادباچایی شربتی بروسمتش،توجه توجه میاره بعدیه مدت  خودتونم تایم بزارتوگوشی رفتی احساس میکنم باهم لج میکنید اگه اره شمایکم کوتاه بیاید توخونه سعی کن غرنزنی گیر ندی مردافرارین از زنایی که غرمیزنن 

چه خوب .. پس انسان معتقدی هستند .. از اعتقادتشون برای رسیدن به خواسته هات کمک بگیر ( نامحسوس و یا سی ...

براش میفرستم هیچ واکنشی نشون نمیده

سعی کن جو خونه رواروم کنی ازتنش دوری کنید انشالله خوشبخت وعاقبت بخیربشید

اره سعی کنم دیگ غر نزنم هرچند خ سخته دعا کن برام 

2706