2733
2734
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست
وقتی دلم میگیره میام اینجا پست های تکراری رو میخونم ، با اینکه قبلا خوندم ولی خوندن و یادآوریش یه حال عجیبی داره خدایا توفیقی بهمون بده که جز بنده هایی باشیم که آقاهمیشه به فکرمون باشه و برامون دعا کنه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

السلام علیک یا اباصالح المهدی آقا جان عصر جمعه است و روز شما برای آمدنت دعا کن و برای عاقبت بخیری و خوشبختی ما هم دعا کن اگر امروز کنار قبر خاکی مادرت یا زیر قبه الحسین رفتی برایمان دعا کن سلام به دوستان و پرگل جان خوبی هر موقع بتونم میام اینجا سر میزنم و پیام های قشنگتون را میخونم
سلام

مهنا تند تند بهمون سر بزن.

ریحانه خودمم چند روزه دارم از اول تاپیک رو میخونم و انرژی میگیرم.

بهار جان چطوری؟ خوبی؟ دیشب پستهای تو و الی رو توی همین تاپیک داشتم میخوندم و به یاد جفتتون بودم عزیزای دل.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
2728
🌿ندبه های انتظار🌿 ✨در محضر حضرت آیت الله قرهی: ✳️هر شب با آقا صاحب الزمان حرف بزن. بگو: آقا! شنیدم ظهور نزدیک است. بگو: آقاجان! من جوانم. شنیدم سرباز می‌خواهی قربانت بروم،شنیدم که مادرت نرجس خاتون، کلید ورود به قلب شماست. به جان مادرت نرجس خاتون دستم را بگیر آقا! من آدم شوم، جلوات دنیا فریبم ندهد. وضعم درست شود. 🔴یک چیز بگویم باورش برای من و شما سخت است. یک نفر تعریف میکرد: ♦️من هرشب با مولا صحبت میکردم،یک چند روزی به خاطر وضعیّت بدی که پیدا کرده بودم، دیگر شب‌ها با آقاجان حرف نمی‌زدم. 🍀شب در عالم رؤیا دیدم که یک کسی بود این‌طور و آن‌طور و ...، و گفت: آقا گفته به فلانی بگو: اگر مشکل داری، چرا با ما قهر می‌کنی؟! 💥 از خواب بلند شده بود، تعجّب کرده بود، ساعت هشت صبح دوستش به او زنگ زده بود که: 🔰فلانی دیشب خواب دیدم. گفت: چه خوابی دیدی؟ من هم دیشب خواب دیدم. گفت: بگذار من اوّل برایت بگویم. گفت: باشد، بگو. گفته بود: دیشب خواب دیدم، یک آقایی را این شکل و این شمایل... به من گفت: آقا پیام داده به فلانی بگو چرا با من قهر می‌کنی؟! 💠 گفت: همان خوابی که من دیدم، او هم دیده بود... لذا آقا کریم است، آقا عزیز است. آقا لطف دارد. قربانت بروم یابن الحسن... 🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹 *کانال ندبه های انتظار* 🆔 @ale_yaasin 🍀🍃🍀🍃🍀🍃🍀🍃🍀🍃🍀🍃🍀🍃
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
سلام زهرا بانوی نازنین، خوبی؟
مرسی پرگلکم اگه امکانش هست به دوستان یا کسایی که میشناسی بگی برای سلامتی و ختم به خیر شدنش 5 صلوات بفرستن اگه شد خودت هم بیا تاپیکم
حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
2740
کجا عزیزم؟ آدرس بده تا بیام.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1402491&T=%D8%B4%D9%81%D8%A7%DB%8C_%DB%8C%DA%A9%DB%8C_%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_&postID=54344854 دوستان دیگه هم اگه بیاین ممنون میشم
حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
راز حاجت گرفتن از امام زمان.... اگه دوست داشتید، این تاپیک رو ببینید. http://www.aparat.com/v/48Aje/%D8%B1%D8%A7%D8%B2_%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D8%AA_%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86_%D8%A7%D8%B2_%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85_%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_(%D8%B9%D8%AC)
چه کنیم که مورد رضایت امام زمانمان باشیم ؟
یک راه این است دوستشان داشته باشیم و دلمان برایشان تنگ شود .
چه کنم اعتماد ایشان را جلب کنم ؟
تلاش و کوشش کن و در آن راستا خودت را بسازی تا دلت به امام زمان (عج) نزدیک شود .
چه جور تلاش کنم ؟
داوود پیامبر در حال عبور از بیابانی مورچه‌ای را دید که مرتب کارش این است که از تپه‌ای خاک برمی‌دارد و به جای دیگری می‌ریزد. از خداوند خواست که از راز این کار آگاه شود...، مورچه به سخن آمد که معشوقی دارم که شرط وصل خود را آوردن تمام خاک‌های آن تپه در این محل قرار داده است! حضرت فرمود: با این جثة کوچک، تو تا کی می‌توانی خاک‌های این تل بزرگ را به محل مورد نظر منتقل کنی؟ و آیا عمر تو کفایت خواهد کرد؟! مورچه گفت: همة اینها را می‌دانم، ولی خوشم! اگر در راه این کار بمیرم، به عشق محبوبم مرده‌ام!
این حکایت درسی عبرت‌آموز است برای کسانی که ادعای عشق به مولا را دارند تا بنگرند که آیا به این میزان از همت و تلاش برای رسیدن به آن سرور عزیز رسید‌ه‌اند یا نه؟!
این کار رابکنی مانند کسی هستی که در خیمه مهدی (عج) عمرت را گذراندی.
یکی از راه های جلب اعتماد این است که آنچه که تکلیف ماست درست انجام بدهیم .
سلام خوبم پرگلم ماه هفت بارداری را طی می کنم و مشغول خرید سیسمونی برای زهرا خانمم هستم و حسابی با تکون ها و لگدهاش خودش را نشون میده پارسال که میومدم اینجا و حس خاصی داشتم و برات می گفتم به خدا و امام زمان نزدیک تر شدم حس عالی بود ولی نمی دونم چرا اون حس را دیگه اون طور درک نمی کنم به خاطر همین ناراحتم نمی دونم چکار کنم

🌸✨جهــــت گشــایش امــــور :

❤️هر کس وقتی شب شدهزار بار بگوید:

❤️سبْحَانَ‏ اللَّهِ‏ الْمَلِکِ الَّذِی‏ لَایَمُوت کاربسته اوبازمی گردد ان شالله منبع : الصحیفة المهدیة ص196
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●