2733
2739
عنوان

حق با منه یا نامزدم ؟ + شات 🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 157933 بازدید | 546 پست

والا دخترا همیشه‌اصرارشون برای عقد کردن بیشتره اولین نفری هستنی که میبینم دوست داری عقب بیوفته. دلایل اونم منطقیه. بعد هم تا شما جهاز بخری و خونه بگیرید و مقدمات عروسی رو بچینید درست تموم‌شده

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همسرم راه دور بود نشد عقدکنیم خانواده پدرم چون شرایط عروسی نداشتیم اجازه عقد نمی دادن.بابام یواش ...

همونو بگو.تازه بعدشم بهش میگه حرف مفت نزن😑من جای پسره بودم واقعا میرفتم سراغه یکی دیگه

شات اخر بگین تصمیم درستی گرفتم با توجه ب حرفاش ؟

صددرصد بله 

خب حتما بهتون نیاز داره که این همه اسرار می‌کنه 

شما قطعا دوس ندارین که بره سراغ دخترای دیگه و اونارو بغل کنه 

مردونگیشو ثابت کرده این آقا 

2740
خب حالا چه عیبی داره عقد و ازدواج ؟ اگه دانشگاهت تو شهر خودته بنظرم ازدواج هیچ آسیبی به تحصیلت نمیزن ...

توی انتخابم ک یه درصد شک ندارم نگرانیم اینه در کنار دانشگاه میتونم از پس کارای خونه بر بیام یا ن 

دوتا دلیل داره. یا فشار ج.ن.س.ی زده بالا. یا اینکه عاشق یکی دیگه شده،ولی چون با تو عهد بسته میخواد ...

دومی اصلا امکان نداره ما رابطه عاشقانه بینمون بود دو سال بعد با عشق اومد خواستگاری منم با عشق بلرو دادم بهش

2706