2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دفترچه كنكور رو كامل بخون ياد داده چطور انتخاب رشته كني

كافي نت من نديدم انتخاب رشته انجام بده

مشاور هم در صورتي خوبه كه از تراز ها و ظرفيت ها خبر داشته باشه و كار بلد باشه...

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖

اگه رفتی کافینت خییییییییلی مواظب باش که کدرشته ها رو درست بگی و اون کافینتی درست ثبت کنه توی سایت. 

حتما هم قبل ثبت کردن نهایی، چک کن ببین اولویت هات جابجا نشده باشه و مثلا ۱۲۳۴۵ رو نزده باشه ۱۳۲۴۵.

می دونی چی میگم؟ 

پرینت انتخاب رشته رو هم بگیر تا ببینی چی زده برات.

@moderntalkinggg   شمام اینو بخونید💛

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
دفترچه كنكور رو كامل بخون ياد داده چطور انتخاب رشته كني كافي نت كه انتخاب رشته انجام نميده!! مشاور ...

به کافی نت سر کوچمون پیام دادم گفت انجام میده الکی ک حرف نمیزنم

2738
اگه رفتی کافینت خییییییییلی مواظب باش که کدرشته ها رو درست بگی و اون کافینتی درست ثبت کنه توی سایت.& ...

سلام گله من، یک دنیا ازتون ممنونم

ک مطلع ام کردید... خیر ببینی 🤲❤😍💋

بله متوجه شدم نازنین

خدا پدرتون رو بیامرزه ...امضاتون رو خوندم

سلام گله من، یک دنیا ازتون ممنونم ک مطلع ام کردید... خیر ببینی 🤲❤😍💋 بله متوجه شدم نازنین خد ...

قربانت برم عزیزم ان شاءالله سلامت باشی و بهترین جا قبول بشی. 😍💛

ممنونم ازتون....... 😞😞😞😞😞😞 ان شاءالله خداوند رفتگان شما رو هم بیامرزه😞😞😞😞

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
قربانت برم عزیزم ان شاءالله سلامت باشی و بهترین جا قبول بشی. 😍💛 ممنونم ازتون....... 😞😞😞😞😞 ...

خدانکنه گله من...

عزیز دلی😘😘😘😘❤❤❤❤❤😘😘😘😘❤❤❤❤❤

نیازی ب تشکر نیست عزیز💞💞💞🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍

استارتر چه رشته ای میخونی  تجربی هستی میتونم کمکت کنم

تجربیم 

جدی میتونی کمک کنی 

اطلاع داری که رشته ی میکروبیولوژی دانشگاه ازاد شهر قدس با سوابق تحصیلیه یا با ازمون 

رتبم خیلی داغون شد فک نمیکنم بتونم با ازمون قبول شم

2706