2737
2739
عنوان

راهنمایی میدین، یکم بی ادبیه پیشاپیش عذر میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از راهنماییت عزیزم

گلم دوستان میگن مضره

منم اطلاعی نداشتم

بازم از دکترت یا پزشک داروخانه سوال کن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
عزیزم حتما با پزشکتان در جریان بزار ..  هم واسه یبوست و هم واسه ی تهوع قرصی یا دارویی نیده که ...

برا تهوع هیچی نداد فقط گفت اگر خیلی اذیت بودی ویتامین ب ۶ بخور خوردم ولی فایده نداره
یبوست رو میترسم برم بخوان معاینه کنن از خجالت بمیرم

راست میگی انجیر رو یادم نبود ممنونم از راهنماییت  

خواهش میکنم گلم انشالله که جواب بده ❤

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
برا تهوع هیچی نداد فقط گفت اگر خیلی اذیت بودی ویتامین ب ۶ بخور خوردم ولی فایده نداره یبوست رو میترسم ...

نه بابا یبوست و که معاینه نمیکنن 😅

حتما برو واسه ی یبوستت..

اینجوری پیش بری با هر بار یبوست به شکم و پهلوهاتم فشار میاد و آسیب میبینی.. واسه ی جنین هم ضرر داره .  

آب لیمو یا لیمو ترش و بریز تو آب  بخور .. خیلی تاثیر داره تو تهوع .. ماست هم خیلی خوبه تند تند بخور.. 

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2738
دمیترون نخور شدید ترش میکنه، ناشتا سه تا انجیر که دیشب تو آب خیس کردی بخور،آبشو هم بخور..آلوبخار بخو ...

نه دمیترون نخوردم اصلا چون دکتره گفت رو جنین اثرات بدی میذاره بهم نداد
برا راهنماییت ممنونم عزیزم لطف کردی

من اواخر بارداری مشکل یبوست داشتم با نظر پزشک شیاف بیزاکودیل استفاده کردم. شما هم نظر پزشکت رو بپرس. ...

من لیمو اضافه کردم از بوش حالم بد شد، خود اب رو راحت میخورم منتها تا میخورم معدم پیچ میزنه بالا میارم
اسم این شیاف رو شنیده بودم میگم همسذم همسرمه فردا بره داروخانه بپرسه مرسی از راهنماییت 

حتما انجیر بخور منم باردارم وچند روز بود اوضاعم خراب بود،الانکه یکی از دوستان اسم انجیرو اورد یادم ا ...

حتما میگیرم میخورم خداکنه خوب بشم خیلی بدجوره تهوعمو زیادتر کرده

گیاهی چیزی نخور چون هفته ات پایینه اگر دمیترون میحوری قطعش کن.سرم بزنی مشکل کم آبی و تهوعت بهتر میشه ...

دمیترون نه نخوردم دکتر نداد گفت خیلی مضره برا جنین

خدا کمکت کنه سعی کن ارامش داشته باشی نخوردن تو هیچ ضرری به بچه نمیرسونه خیالت راحت ولی خودت کم میاری ...

مرسی از دلداری و حرفای قشنگت عزیزم
خدا نینیتونو حفظ کنه براتون

گلم دوستان میگن مضره منم اطلاعی نداشتم بازم از دکترت یا پزشک داروخانه سوال کن

میگم پس همسرم کلا از داروخانه بپرسه
در کنارش اینجور که گفتن انجیر و گل محمدی با ماست و روغن زیتون اینا بی خطره امتحان میکنم

2706