2733
2739
عنوان

دنبال یه شغل انلاینم کسی سراغ داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 50 پست
خدا نیامرزه اون کسی که همچین میشنهادی به منم داد بیست میلبون سرمایم الان شده 6تومن تازه مثلا خودش، ...

فامیلای ما هم همه سقوط کردن سر این ارز

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کارا ریسکه خواهشا تو این اوضاع بی پولی ریسک نکنید

والا مثل بورس،ایرانه

یه زمان خوب بود بعد قشنگ از،زیر کشیدن

الان ببین چخبره 

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728
ارز دیجیتال یاد بگیر سرمایه گذاری کن

آموزش ارز دیجیتال به انضمام امکان بازاریابی شبکه ای....

من با یک نخ نازک به این دنیا وصلم. لطفا با من مدارا کنید. من غرق غم، اضطراب،احساس سختی و فشار، ناراحتی، بی حوصلگی، و در عین حال تلاش می کنم این نخ نازک بریده نشه و شرایط را هندل کنم. با من مدارا کنید...
2738
فامیلای ما هم همه سقوط کردن سر این ارز

واقعا هی میگم چه غلطب کردم بخاطر دو ریال پول  که بدست بیارم

ولی خب بازم شکر پشت بند اون اتفاق اومدم سر کار الان من الان معرفم با اینکه تو خونست هشت تومن درامدشه.یه دختری هم تو همکارام دادم اونم هجده سالشه دو و نیم درامدشع

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
شما تجربه دارین؟؟  راضی هستین

دست دارم یاد بگیرم

خیلیا سود بردن فقط کافیه براش تلاش کنیم

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
واقعا پس چی میگن بعضیا خوبه پس بهش اصلا فک نکنم 

اصلاااااااا فک نکنن

حتی یه ثانیههههههه

چون از اختیار تو خارجه

یکی سخنرانی میکنه میکشه پایین

یکی ناز میکنه میکشه مایین

یکی قهر میکنه میکشه مایین

یکی اونیکی رو تهدید میکنه میکشه پایین

اصن یه وضعیه.شب میخابی صب پا میشی میبینی  کلی ضرر تو ضررشده

خدا نیامرزه اون کسی که همچین میشنهادی به منم داد بیست میلبون سرمایم الان شده 6تومن تازه مثلا خودش، ...

عزیزم همه چیز ریسک داره شما از اول هم میدونستی خدای نکرده ممکنه پولت صفر بشه حتی, 

کجا گذاشتی پولتو؟ 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706