2733
2739
عنوان

خبر مرگ خواستگار قبلیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم  واقعا بخاطر شما ازدواج نکرد؟،

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
خدا رحمتش کنه ولی چرا هیچ کی به خاطر من یه قطره اشکم نریخت چرا یه نفرم تو این دنیای به این بزرگی من ...

از کجا میدونی کسی دوست نداره ؟

تا تو به داد من رسی من به خدا رسیده ام حکایت رفیقای امروزی😊

خدارحمتش کنه،منم شوهرم یکسال بعد طلاقمون فوت شد،هی قبلشم پیام میداد و ادم میفرستاد ،دو شب قبل اینکه فوت کنه پیام داده بود خواب مامان بزرگت و دیدم منم اصلا حال نداشتم بگم چی دیدی و اینا چون خیلی دروغگو بود فک کردم باز خالی می بنده موند تو دلم هی میگم کاش میپرسیدم ازش

درحدی ناراحتم گریه ام میگیره  یه بار خونمون زنگ زد به مامانم گفتمبیا پیشم وقتی ژنگ زد  گ ...

عزیزم حق داری 😞😞 براش ختم قرآن بردار یا خیرات بده حتماً اینطوری هم خودت آروم میشی ، هم اون آقا ..

کاربر خاموش قدیمی👀ازین که خیلیاتون رو میشناسم ولی شما تاحالا اسم کاربریم هم به چشمتون آشنا نیست😅 تعجب نکنید 😇 من خیلی وقته همراهتونم 🪐 تایپک های مفید تگم کنید ، ممنون 🌱 کم صحبتم!بیشتر دوس دارم ازتون یادبگیرم🙂
2738
سلام عزیزم  واقعا بخاطر شما ازدواج نکرد؟،

اره گفته بوده هیچ وقت ازدواج نمیکنم .من نمیدونستم واقعا اینهمه دوسم داره 

اخه اون موقع کارو بار درست حسابی نداشت .جون بود همش تو کلانتری و اینا بود ولی الان کار میکردع و خونه گرفتع بوده خانوادشو ازشهرستان اورده ماشین. خلاصه کارو بارش جوره 

بااینکه هیچ حسی بهش نداشتم حتی بهش فکرم نکردم  ولی خبر مرگش حالمو خراب کرد

اخی واقعا ناراحت کننده ست 

پسر همسایه ما هم از همون نوجوانیش منو میخواست من ک ازدواج کردم اینو ب قول خودش با دنیا قهر کرد دیگه ازدواج نکرد 😳

یه بار رفتم قهر واسه طلاق مامانش میگفت اینقدر پسرم خوشحال بود هی میگفت مامان اگه طلاق بگیره دلشو ب دست میارم ب مراد دلم میرسم 

بخدا دلم براش میسوزه 

اخه دوست و اینام نبودیما ولی تابلو بود همیشه توجه پسره ب من

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
اره گفته بوده هیچ وقت ازدواج نمیکنم .من نمیدونستم واقعا اینهمه دوسم داره  اخه اون موقع کارو با ...

یعنی اگه میدونستی که چقدر دوستت داره باهاش ازدواج میکردی؟؟

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
اخی واقعا ناراحت کننده ست  پسر همسایه ما هم از همون نوجوانیش منو میخواست من ک ازدواج کردم اینو ...

واقعا خیلی سخته 

یعنی اگه میدونستی که چقدر دوستت داره باهاش ازدواج میکردی؟؟

اره اون موقع فکر الانمو نداشتم که وقتی کسی به خاطرت تصمیم بگیره هیچ وقت به هیچ دختری نگاه نکنه 

2706