2737
2739

بازم پریود شدم 😭😭 اصلا دلم نمیخاست پریود شم دوس داشتم نی نی دار شم خدایا کی پس؟

😭😭 نمیدونید چقد حالم بده 

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

☹️ خدا بعضی وقتا یه چیزایی رو برامون در نظرگرفته که خودمون ازش خبر نداریم 

ولی میدونم بهترین چیزیه که برامون صلاحه

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص لتروزول خوردی ؟ 

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
2728
2738
☹️ خدا بعضی وقتا یه چیزایی رو برامون در نظرگرفته که خودمون ازش خبر نداریم  ولی میدونم بهترین چ ...

هععیی بخدا ک همه نی نی دار شدن فقط من موندم انگار که خدا فقط به من نمیخاد بده😭

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

💔

من فقط از خدا خواستم این انتظار به جایی نرسه که صبر من تموم شده باشه....

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
هععیی بخدا ک همه نی نی دار شدن فقط من موندم انگار که خدا فقط به من نمیخاد بده😭

منم نی نی ندارم😐😐

میشه بلاخره عزیزم 😘 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2706