2737
2734

کسی که بارداری اول ویار وحشتناک داره احتمال داره در بارداری بعدی اتفاق بی افته یا اصلا ویار نداشته باشه

ممنون‌میشم بگید 🙏🏻

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌

من بارداری اول و دومم اولی خیلی حالم بد نبود دومی حالم افتضاح 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بارداری اول و دومم اولی خیلی حالم بد نبود دومی حالم افتضاح 

ان شاالله این دوران به سلامتی سپری کنی

من چون تحربه بعدی داشتم خیلی چشمم ترسیده

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌
ان شاالله این دوران به سلامتی سپری کنی من چون تحربه بعدی داشتم خیلی چشمم ترسیده

چرا ترسیدی گلم

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2738
چرا اخه💔☹️

هما بجور نیستن

خواهر شوهرم اولی ویارش بد بود

الان دومی بدتر

زنداییم همینطور

اما به زندایی دیگم نه واسه دومی بهتر بود

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

اره ممکنه من سر اولی خیلی حالم بد بود سر دومی اینطور نبودم

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2706