2733
2734
عنوان

مراسم ختم انعام چجوریه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 26 پست
کیک یزدی بهتره یا مثلاشیرینی های دیگه کدوم مناسبه این مراسمه

شیرینی که  داخلش حلوا هست. الان شیرینی فروشی ها دارن. برای مراسم ختم هست. 

شیرینی مکادو  خیلی ها میگیرن. 

کیک یزدی هم هست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی

حالا اینجوری نگو 

کلا مراسم زیاد می گرفت توی خونشون

ختم انعام هم اولین نفر بود که توی شهری که رفته بودن، گرفته بود

تا قبلش مردم اون شهر نمی دونستن

برای همین تعجب کردم گفتی برای همین هست.... چون واقعا فکر نمیکنم برای همین باشه، ولی تو فکر بودم برای متوفی چیکار میشه کرد... مرسی از ایده ات

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2731
شیرینی که  داخلش حلوا هست. الان شیرینی فروشی ها دارن. برای مراسم ختم هست.  شیرینی مکادو&n ...

اهان میکادو هم خوبه

چون خرماوحلوا روجداگانه میزارم

خرماباگردو

حلوا داخل کپسول

برای سلامتی نی نی تودلم ی صلوات بفرست❤
حالا اینجوری نگو  کلا مراسم زیاد می گرفت توی خونشون ختم انعام هم اولین نفر بود که توی شهری که ...

فدای شما

بازم چیزی برای تزیین میزو بقیه چیزا دونستی بهم بگو

برای سلامتی نی نی تودلم ی صلوات بفرست❤
مرسی عزیزم لطف کردین بازم چیزی به ذهنتون رسید برای تزیین میز بهم بگید

اسفند دود کن

گلاب هم بپاش

میتونی یه سفره سبز بندازی و خوراکیا رو بزاری توش البته اگه بچه دار هستن این کارو نکن 

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2740
یعنی به مهموناندم؟

ن دیگ هم خرماو گردو میدی هم چای و شام خیلی زیاد میشه .پک میوه و ابمیوتو ببر جایی پخش کن مثلا اگ جایی ک میدونی ضعیفن یا بچه های کار ثوابش ب روح پدرتون هم میرسه