2733
2739
 نمیدونم والا فک‌نکنم قبول کنه شوهرم 

ببین باهاش صحبت کن آخه نمیشه همه جا بیان که شماهم خیلی جاها بردیشون آدم ی وقتا تنها نیاز داره باشه

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشسگینتون پیه؟؟اصلا جامیشین ۶نفر با چمدون وسایل؟؟؟چقدر بی درکن خدایاااا

پراید از همه بدتر دخترم کوجیک شیر خوار کمر درد میشم بخدا ک خدارو خوش نمیاد

2731
آره بابا..حتما باید بری عقبم بشینی؟؟من خز ته قلبم دعامیکنم نیان خودتم دعا کن ...

بله دیگه هلاک میشم دیگه انشالله به حق این ماه نیان لصلااااا راضی نیستم اصلا

2740
من ۸ ماهه باردارم رفتم اهواز مسافرت که اخرین سفر دوتاییمونو رفته باشیم برگشتنی یکی از فامیلای دو ...

وای چقد پروووو. بعضیا اصلا درک ندارن

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
هیج جا نبردیمشون اولین بار 😅

عه پس پست کسی دیگرو خوندم نوشته بود شمال بردیم و اینا 

خب عزیزم پس اگه اولین باره عب نداره برید حالا شاید خوش سفر باشد بالاخره همسرتم دوست داره با خانوادش باشه وگرنه ک‌تعارف نمی‌زد سخت نگیر لذت ببر بابا❤️❤️

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜
عه پس پست کسی دیگرو خوندم نوشته بود شمال بردیم و اینا  خب عزیزم پس اگه اولین باره عب نداره بری ...

انشالله نمیدونم پناه بر گاد😅اشتباه متوجه شدید گفتم هر جا رفتیم دقیقه نود گفتیم شمال مشهد و.‌.‌

2706