2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه مگه خودت دکتر نداری خب عمل کردی که کردی به ماچه فقط الان موند اینجا پز دماغت بدی

وااا خدا شفات بده😐

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
نه مگه خودت دکتر نداری خب عمل کردی که کردی به ماچه فقط الان موند اینجا پز دماغت بدی

اولا ک دارم دومنم چاقو نزاشتم زیر گلوت بگم بیا نظر بده سومنم اره تونستم عمل کردم مبارکمم باشه خوش اومدیییی

اعصاب ندارین کلن نه؟؟ مگه پز داره بنده خدا استرس داره. تو تاپیک اون بنده خدا که راجع به درآمد پرسیده بود خیلی محترمانه گفتی مگه فضولی . اگه ظرفیت حضور تو سایت تبادل نظر نداریم .نیاییم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2738
اولا ک دارم دومنم چاقو نزاشتم زیر گلوت بگم بیا نظر بده سومنم اره تونستم عمل کردم مبارکمم باشه خوش او ...

اخی معلوم خیلی عقد داری عزیزم عیبی ندار اینجا خالی کن راحت شی

اعصاب ندارین کلن نه؟؟ مگه پز داره بنده خدا استرس داره. تو تاپیک اون بنده خدا که راجع به درآمد پرسیده ...

اعصاب نداشتن با مشکل داشتن فرق میکنه والا.‌.یه نظرم نمیتونیم بپرسیم انگار...لایک بهت

اعصاب نداشتن با مشکل داشتن فرق میکنه والا.‌.یه نظرم نمیتونیم بپرسیم انگار...لایک بهت

اینستاگرام داری این پیچ تجربه عمل بینی رو‌ دنبال کن بخوای ایدیشو میدم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2706