2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با این خییییییلی خندیدم

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
2728
دقیقا  دلم اوپا میخواد یعنی در این حد😂😂 میرم پیوی دوستم چص ناله میکنم فقط🤣🤣 لاناتی کره ه ...

وای دقیقا

حالا من یمدت خیلی ب پسرای کره ای پیام میدادم

ولی پا بده نیستن که😔😂

باشه.
دقیقا 😂😐🥺

هعییی 

این نیمه گمشده آدمم پیدا نمیشه چرا 

یعنی پیدا هم بشه به مدت یه ماه بهتره جلو چشام نباشه ببینمش میوفتم به جونش انقدر میزنمش پشیمون شه چرا انقدر دیر پیداش شده:/

اینارو همه جا میذاری😂منم علاقه خاصی به بزیم دارم

😂😂😂😂

اینم گوگولیه😂🤩

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
من با این خییییییلی خندیدم

من همونم نمیتونم برم 😂

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
2740
وای دقیقا حالا من یمدت خیلی ب پسرای کره ای پیام میدادم ولی پا بده نیستن که😔😂

کجا پیام میدادی لعنتی؟ 

بگو ماهم بریم 😂

آقااا اینا مث ما سینگل نیستن که 

اینا از 16 سالگی دوس دختر دارن بیشورا😑

حیف نمیدونن ما دخترای ایرانی چقدر خوشگلیم یا نه خودشون میومدن دنبالمون😌

😂😂😂😂 اینم گوگولیه😂🤩

من رو همه‌ی بزها وگوسفنداوگوساله ها کراشمممم گوگولیارو😍😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔