2737
2734
عنوان

شب قدر

162 بازدید | 8 پست

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است

امشبو دریابید

حسین جان

به یاد لبت یک شب خواب آروم ندارم....

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...

التماس دعا 😭😭😭😭😭😭

تورو به حسین برام دعا کنید 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله همه به حاجتشون برسن

برای حاجت منم دعاکنید😔😔😔محتاجم به دعاتون❤

نوشته بود:نمیدونم کی لازم داره این رو بشنوه ولی اگه حتی فک میکنی که هیچ مهارت یا استعداد خاصی نداری همیشه آن تایم باش.همیشه مودب باش.همیشه منظم باش.همیشه پرتلاش باش.بعد ببین چطور از همه موفق ترخواهی بود:)
2731

چشم# به راه معجزه🥺🖤

سیاهیای عزاشم نور امیده

بیاد تو آغوش ارباب هر کی بریده🥀 

یا حسین جانم 

یا عباس جانم 

یا اباعبدالله 

یا علی اکبر جانم  

یا علی اصغر جانم 

یا خانوم رقیه خاتون 

یا خانوم زینب کبری  

الهی به حق اولیا اهل البیت امشب گره از تموم خواسته دل همه باز بشه🖤

2738
چشم# به راه معجزه🥺🖤 سیاهیای عزاشم نور امیده بیاد تو آغوش ارباب هر کی بریده🥀  یا ح ...

ان شاالله

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...