2737
2734
عنوان

صدقه امشب فراموش نشود...

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 134 پست
سلام خانمی التماس دعا دارم ازتون تو این شب ها

محتاج دعاییم عزیزممممم.. من خودم از جاماندگان هستم... خدا خودش امشب همه ما ها رو بخره

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محتاج دعاییم عزیزممممم.. من خودم از جاماندگان هستم... خدا خودش امشب همه ما ها رو بخره

عزیزی گلم 🖤

حاجت رواباشی

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2731
🖤

سلام دوست عزیز... تسلیت میگم... 😥😥😥😥

لطفا به دوستان و خانواده اطلاع دهید... 

التماس دعا

به نیابت از شما و پدر و مادرتان دعای سلامتی حضرت را میخوانم. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
فدای شما... توروخدا برای جاماندگانی چون من دعا کنید... خیلی دلم شکسته... 

زنده باشی عزیزم 💚 محتاجیم به دعا خواهرم🙏ان شالله دلتون شاد بشه به زودی عزیزم 💚🌼

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2740
مرسی ک گفتین من نمیدونستم الان میشه کنار گذاشت؟

التماس دعا

بله عزیزم... توروخدا به نیابت از حضرت زهرا این کار رو انجام بدین.. نمیدونم خانم الان چی میکشن... یازهرااااا. 🖤🖤🥀🥀

محتاج به دعاییممم...  خیلی دلتنگم... خیلی برای منم امشب دعا کن رفیق باوفا

حتما عزیزم چشم ❤

الهی که به ابروی امام حسین حاجت روا بشی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اللهم عجل الولیک الفرج به حق حضرت زینب کبری (س)  آرزو بهترین در این شب های عزیز آقا سید الشهدا ...

التماس دعا

ممنون گلم با هزار التماس بستریش کردیم الان تحت نظر هستن شکر خدا آره بهترن ممنونم از محبتت🌹🌹🌹🌹

خب خداروشکر که بهترن. ان شاءالله با سلامت کامل مرخص شن... مادر نور خونه است

2706